Chcąc ubiegać się uprawnienia elektryczne, grzewcze lub gazowe warto wziąć pod uwagę do wykonywania jakiego rodzaju prac będą nam one potrzebne. Od tego zależy bowiem rodzaj egzaminów, do których przystąpimy. Niezależnie od grupy uprawnień – G1, G2 czy G3 – można ubiegać się o uprawnienia eksploatacji i/lub dozoru. Na czym polega różnica?

O uprawnienia eksploatacyjne ubiegamy się wtedy, kiedy wykonywane przez nas prace polegają na obsłudze, konserwacji, remoncie, montażu lub czynnościach kontrolno-pomiarowych w urządzeniach, instalacjach i sieciach – elektrycznych, energetycznych lub gazowych - wyszczególnionych w świadectwie kwalifikacyjnym E w postaci punktów od 1 do 10*.

Chcąc ubiegać się uprawnienia elektryczne, grzewcze lub gazowe warto wziąć pod uwagę do wykonywania jakiego rodzaju prac będą nam one potrzebne. Od tego zależy bowiem rodzaj egzaminów, do których...

Czytaj więcej...

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl