Kursy i szkolenia - uprawnienia elektryczne | Elektryk

Czy wiecie Państwo, że uprawnienia elektryczne mogą okazać się bardzo przydatne na rynku pracy? Wygląda na to, że świat zmierza w stronę całkowitego uzależnienia się od prądu, dlatego umiejętność związane z obsługą i kontrolą tego rodzaju sieci mogą okazać się niezwykle cenne zarówno teraz, jak i za parę lat.

Nasza oferta

kursy i szkolenia- uprawnienia elektryczne

Jako firma z kompleksową ofertą szkoleniową organizujemy kursy, przygotowujące do państwowych egzaminów zapewniających uprawnienia energetyczne, pozwalające na wykonywanie zawodów, w których wymagane jest posiadanie uprawnień elektrycznych. Szkolenia dedykowane są dla osób, które na co dzień zajmują się eksploatacją lub dozorem sieci elektroenergetycznych. Kursy obejmują tematykę obsługi, remontów, konserwacji oraz montażu urządzeń wytwarzających i przetwarzających energię elektryczną. Uprawnienia elektryka pozwalają także na przeprowadzanie czynności kontrolno-pomiarowych.

Certyfikowane umiejętności energetyczne uprawniają do obsługi i naprawy m.in. instalacji o napięciu do 1kV lub powyżej, urządzeń do elektrolizy, sieci trakcyjnej, oświetlenia ulicznego czy urządzeń elektrotermicznych. Każdy, kto ukończy kursy i zda egzamin na elektro-energetyka, otrzyma świadectwo kwalifikacji wydane przez Państwową Komisję Kwalifikacyjną. Jest ono wydawane na mocy Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 roku.

Dlaczego my?

Nasza firma oferuje kompleksowe szkolenia zapewniające uprawnienia elektryczne. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z branży, którzy pragną przekazać innym umiejętności i wiedzę nabytą podczas wieloletniej pracy. Każdy uczestnik szkolenia elektrycznego po zdaniu egzaminu uzyskuje dokument uprawniający go do wykonywania większości prac związanych z kontrolą, konserwacją, naprawą oraz montowaniem urządzeń. Energetyka to niezwykle rozległa i szeroka dziedzina, dlatego warto posiadać uprawnienia elektryczne pozwalające na prowadzenie czynności w jej obrębie. Jesteśmy przekonani, że każdy uczestnik szkolenia na uprawnioenia elektryczne ,po jego odbyciu i zdaniu egzaminu oferowanego przez naszą firmę będzie należycie przygotowany do wykonywania obowiązków i bez problemu odnajdzie się na trudnym rynku pracy.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl