Szkolenia, kurs SEP Wrocław zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

eMKa Szkolenia to firma z wieloletnim doświadczeniem, mająca na swoim koncie tysiące kursów specjalistycznych podnoszących kwalifikacje zawodowe osób w zakresie tzw. uprawnień SEP. Kompleksowa i rzetelna działalność firmy zyskała zaufanie wielu polskich przedsiębiorstw, a także setek klientów indywidualnych. Stworzyliśmy kompletną ofertę dopasowaną do aktualnych potrzeb rynku pracy. Posiadamy bogate doświadczenie, stawiamy na rozwój i świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodny pakiet kursów wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru w zakresie następujących uprawnień:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Nawiązaliśmy współpracę z komisją kwalifikacyjną, którą powołuje prezes Urzędu Regulacji Energetyki, a także z wykwalifikowanymi wykładowcami i instruktorami. Proponujemy także inne rodzaje szkoleń, w tym praktyczne kursy pomiarowe, kursy elektryka-montażysty dla początkujących oraz seminaria dokształcające. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia!

Mapa Wrocław

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Oferujemy różne formy kursów i egzaminów, dostosowane do bieżących potrzeb klientów indywidualnych oraz pracodawców. Prowadzimy szkolenia dla osób ubiegających się o uprawnienia SEP po raz pierwszy, a także dla tych, którzy odnawiają świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3.

  • szkolenia otwarte w Wałbrzychu w trybie stacjonarnym, realizowane również w innych miastach na terenie Polski; biorą w nich udział pojedyncze osoby lub małe grupy uczestników (szkolenia stacjonarne odbywają się ściśle z zaleceniami MZ i GIS)
  • kursy stacjonarne zamknięte dla grup co najmniej 10-osobowych; dedykowane m.in. firmom i instytucjom z całego kraju; szkolenia wraz z egzaminami realizowane są w różnych polskich miastach
  • kursy otwarte online w trybie zdalnym (wideokonferencje), kończące się egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3; przeznaczone dla klientów indywidualnych oraz małych grup uczestników; odbywają się w cyklach 3-godzinnych
  • zamknięte wideokonferencje, czyli elastyczne szkolenia online przeprowadzane w dowolnym, ustalonym wcześniej terminie; kurs może dotyczyć jednej lub wszystkich grup uprawnień – w zależności od potrzeb klienta
  • samokształcenie - indywidualne kursy podczas których uczestnicy bazując na otrzymanych od nas materiałach edukacyjnych przygotowują się do egzaminu końcowego we własnym zakresie (szkolenie kończy się egzaminem online w formie połączenia wideo przed państwową komisją kwalifikacyjną)

Szkolenie, kurs SEP w Wrocławiu Co musisz wiedzieć?

Proponujemy rzetelne szkolenia stacjonarne, zdalne w formie wideokonferencji (ONLINE), jak i nowoczesny e-learning (samokształcenie). Uczestnikom przekazujemy niezbędne materiały edukacyjne (m.in. pliki elektroniczne oraz filmy instruktażowe przygotowane przez wykwalifikowanych specjalistów).

Jednocześnie realizujemy szkolenia stacjonarne we Wrocławiu. Z obu rodzajów kursów (zdalnych i stacjonarnych) mogą korzystać osoby, które ukończyły 18 lat. Otrzymanie pozytywnego wyniku egzaminu końcowego jest równoznaczne z uzyskaniem ważnego przez 5 lat państwowego imiennego świadectwa kwalifikacji (dokument taki każdorazowo wydaje komisja kwalifikacyjna).

W jaki sposób zapisać się na kurs na uprawnienia SEP?

- korzystając z formularza zgłoszeniowego na stronie eMKa Szkolenia

- za pośrednictwem poczty elektronicznej

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem. Warto zaznaczyć, że imienne świadectwo kwalifikacyjne jest dokumentem uznawanym w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Wrocławiu?

Osoba posiadająca uprawnienia SEP-owskie ma ogromne szanse na znalezienie pracy w prężnie rozwijającej się branży elektroenergetycznej (w sektorze energetycznym, grzewczym i/lub gazowym). Ta działka przemysłu wymaga zatrudnienia dobrze przeszkolonych fachowców uzbrojonych w szeroką wiedzę praktyczną. Kończąc szkolenie SEP we Wrocławiu i zdając egzamin państwowy, otwierają się przed kursantem nowe ścieżki rozwoju zawodowego.

Terminarz szkoleń SEP Wrocław

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Wrocław w wersji online

Dużym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych oraz firm cieszą się kursy elektroenergetyczne online w formie wideokonferencji.

Dają one ogrom możliwości edukacyjnych:

- interaktywny wykład podczas którego można zadawać pytania prowadzącemu - aktywny udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

- dogodny wybór terminów kursów (zarówno w dni robocze, jak i w soboty)

- egzamin również odbywa się w formie zdalnej (indywidualne połączenie wideo z komisją kwalifikacyjną)

Na uwagę zasługuje również formuła e-learningu - samokształcenia. Z tego typu kursów korzystają głównie osoby odnawiające posiadane już uprawnienia elektroenergetyczne. Nasza firma udostępnia uczestnikom materiały szkoleniowe (pliki elektroniczne, filmy instruktażowe itd.), a kursanci przygotowują się do egzaminu końcowego we własnym zakresie. Egzaminy online odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy eMKa Szkolenia!

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Wrocław Sprawdź kalendarz szkoleń

eMKa Szkolenia oferuje nowoczesne kursy na uprawnienia SEP do 1kV i powyżej 1kV. Kursanci, którzy otrzymają pozytywny wynik egzaminu końcowego mogą rozpocząć pracę elektryka lub na podobnym stanowisku.

Posiadanie uprawnień SEP Grupa 1 jest niezbędne w przypadku osób szukających zatrudnienia w branży elektroenergetycznej w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną, w tym m.in. urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego bądź elektrycznej sieci trakcyjnej.

Szkolenia energetyczne Wrocław Fachowo i rzetelnie

Co nas wyróżnia? Profesjonalizm, wysoka zdawalność, elastyczność oraz zgodna z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki działalność na rynku szkoleń zawodowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami w branży elektroenergetycznej. Oferujemy najwyższą jakość usług. Cieszymy się zaufaniem setek klientów oraz partnerów biznesowych. Sprawnie i rzetelnie organizujemy szkolenia SEP, jak i przeprowadzamy egzaminy państwowe umożliwiające zdobycie uprawnień w grupach G1, G2 i G3.

Referencje znajdą Państwo na:

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Kursant, który zdał egzamin końcowy jest w pełni przygotowany do pracy związanej z obsługą specjalistycznych urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych. Podczas szkoleń uczestnicy zdobywają bogatą wiedzę teoretyczną oraz niezbędne umiejętności praktyczne. Jeśli więc chcą Państwo objąć stanowisko pracy w sektorze elektrycznym, wystarczy zapisać się na kurs elektryka-montażysty. Osoby biorące udział w szkoleniu aktywnie uczestniczą w wykładach i zajęciach praktycznych prowadzonych przez kompetentnych specjalistów z wieloletnim stażem.

Nauka obejmuje wiedzę teoretyczną i praktykę. Kursanci poznają działanie urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych, w tym m.in. budowę, sposoby oznaczania, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów. Co więcej, zaznajamiają się z tajnikami osprzętu elektroinstalacyjnego, osprzętu modułowego łączeniowego i zabezpieczającego w instalacjach elektrycznych. Następnie podchodzą do organizowanego przez nas egzaminu końcowego na uprawnienia elektryczne.

Uprawnienia gazowe Wrocław Zdobądź uprawnienia gazowe

Jesteśmy specjalistami w realizacji kursów we Wrocławiu umożliwiających zdobycie uprawnień SEP w Grupie 3. Ten typ szkoleń przeznaczony jest dla osób zajmujących się lub chcących w przyszłości zajmować się obsługą, konserwacją, remontami, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz, takich jak urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW czy turbiny gazowe. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl