Szkolenia, kurs SEP Opole zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Poszukują Państwo profesjonalnej firmy, która zajmuje się organizacją i przeprowadzaniem kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe w zakresie tzw. uprawnień SEP? eMKa Szkolenia oferuje różnorodny zakres usług edukacyjnych skierowanych do klientów indywidualnych oraz grup pracowników. Proponujemy nowoczesne kursy wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru, dzięki którym nabędą Państwo uprawnienia: G1 (uprawnienia elektryczne do 1 kV lub powyżej), G2 (uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO) i G3 (uprawnienia gazowe).

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

W naszej ofercie znaleźć można również kursy elektryka-montażysty dla początkujących, szkolenia pomiarowe oraz seminaria dokształcające.

Mapa Opole

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Jakie formy kursów oraz egzaminów na uprawnienia SEP-owskie oferujemy?

 • szkolenia stacjonarne otwarte w Opolu i ponad 20 innych miastach w Polsce – forma dedykowana pojedynczym osobom lub niewielkim grupom uczestników
 • szkolenia stacjonarne zamknięte dla grup minimum 10-osobowych - formuła realizowana na indywidualne zlecenia firm (szkolenia i egzaminy na uprawnienia odbywają się na terenie całego kraju)
 • szkolenia otwarte online, tzw. wideokonferencje prowadzone każdego dnia w cyklach 3-godzinnych; kursy kończą się egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3 (forma przeznaczona dla pojedynczych osób lub niewielkich grup)
 • zdalne szkolenia zamknięte online (wideokonferencje) - realizowane w dowolnym, wybranym przez klienta terminie; mogą dotyczyć jednej lub wszystkich trzech grup uprawnień - G1, G2 i G3 (kursy skierowane do grup zorganizowanych, co najmniej 10-osobowych)
 • kursy w formie samokształcenia, oparte na dostarczonych przez nas materiałach szkoleniowych; każdy kurs zakończony jest egzaminem online w postaci indywidualnego połączenia wideo z państwową komisją kwalifikacyjną

Powyższe formy szkolenia przeznaczone są dla osób ubiegających się o uprawnienia SEP pierwszy raz, a także dla klientów odnawiających świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3

Szkolenie, kurs SEP w Opolu Co musisz wiedzieć?

Dajemy naszym klientom możliwość uczestnictwa w szkoleniach ONLINE, co jest niezwykle wygodne. Kursy realizowane są w formie wideokonferencji. Wykłady prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Dzięki udostępnionym przez eMKa Szkolenia materiałom edukacyjnym (pliki elektroniczne, filmy szkoleniowe), kursy mogą odbywać się w formule e-learningu, czyli indywidualnej nauki w domu. Kursant może zasiąść do nauki w dowolnym czasie, po pracy lub w weekendy. Jednocześnie prowadzimy szkolenia stacjonarne w Opolu.

Zarówno zdalne, jak i stacjonarne szkolenia umożliwiające zdobycie uprawnień SEP skierowane są do osób pełnoletnich. Aby wziąć udział w kursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej albo wyrazić chęć uczestnictwa kontaktując się z nami za pośrednictwem wiadomości e-mail. Dokładny termin oraz godzinę kursu/egzaminu ustala się indywidualnie z pracownikami naszej firmy.

Uczestnik kursu po zdaniu egzaminu otrzymuje państwowe imienne świadectwo kwalifikacji, które jest respektowane na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej. Należy pamiętać, że ważność świadectwa kwalifikacji wynosi pięć lat.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Opolu?

W prężnie rozwijającym się sektorze elektroenergetycznym wciąż brakuje specjalistów. Przemysł elektryczny, grzewczy oraz gazowy stawia na wykształconą kadrę pracowniczą, dlatego wiele osób decyduje się na kurs umożliwiający zdobycie uprawnień SEP. Kwalifikacje, które uzyska szkolący się są wysoce pożądane przez pracodawców, co otwiera przed nimi nowe ścieżki kariery zawodowej. Nasze szkolenia obejmują zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktykę - świetnie przygotowują do egzaminu, poprawiając pozycję kursanta na rynku pracy.

Planują Państwo pracę w branży elektroenergetycznej? Koniecznie zapoznajcie się z naszym pakietem szkoleń!

Terminarz szkoleń SEP Opole

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Opole w wersji online

Szeroki pakiet usług oferowanych przez firmę eMKa Szkolenia pozwala dopasować rodzaj i formę kursu do swoich potrzeb. Oprócz szkoleń stacjonarnych proponujemy również inne, interaktywne formy kształcenia zawodowego w obszarze uprawnień gazowych, grzewczych i elektrycznych. Oferujemy szkolenia w kilku formułach.

Ogromną zaletą profesjonalnych kursów online jest możliwość łączenia się kursantów i instruktora poprzez nowoczesny program przeznaczony do przeprowadzania wideokonferencji. Zajęcia odbywają się w ustalonych wcześniej terminach. Specyfiką tego rodzaju szkoleń jest m.in.:

 • realizowanie ćwiczeń grupowych,
 • możliwość zadawania na bieżąco pytań
 • interaktywność
 • egzaminy odbywają się w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną
 • możliwość zdalnego uczestnictwa w szkoleniu w dni robocze, a także w soboty

Kolejną propozycją jest e-learning, czyli samokształcenie. Naukę w tej formule dedykujemy osobom starającym się o odnowienie posiadanych już uprawnień elektroenergetycznych.

Jakie są zalety e-learningu?

 • możliwość realizowania kursu w dogodnym dla siebie terminie oraz tempie
 • nasza firma dostarcza pakiet materiałów edukacyjnych z zakresu konkretnej grupy uprawnień
 • egzamin online przeprowadzany jest indywidualnie w terminie ustalonym z naszym Działem Obsługi Klienta; egzaminy online przed komisją kwalifikacyjną odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00; trwają ok. 10 min./os.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia, która dostępna jest na naszej stronie internetowej. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Opole Sprawdź kalendarz szkoleń

Od kilkunastu lat realizujemy kursy z zakresu tzw. uprawnień SEP do 1kV i powyżej. Ich posiadanie jest konieczne do wykonywania pracy elektryka. Szkolenia SEP Grupa 1. dedykowane są osobom zajmującym się lub planującym pracę przy eksploatacji lub/i dozorze urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną. Gwarantujemy wysoką jakość kształcenia oraz dogodne terminy realizacji szkoleń.

Kursy SEP Grupa 1. dotyczą m.in.:

 • urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej
 • urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV
 • urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW
 • sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego
 • elektrycznej sieci trakcyjnej

Po otrzymaniu pozytywnego wyniku egzaminu, uczestnik otrzymuje:

- imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja)

lub

- imienne świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór).

Szkolenia energetyczne Opole Fachowo i rzetelnie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu do potrzeb klientów oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej firma eMKa Szkolenia cieszy się uznaniem na rynku kursów zawodowych. Przeszkalamy kilka tysięcy osób w każdym roku kalendarzowym, a dzięki stałej współpracy z największymi przedsiębiorstwami w Polsce wypracowaliśmy atrakcyjną ofertę dla szerokiego grona klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych. Specjalizujemy się w realizacji kursów pozwalających zdobyć uprawnienia w grupach G1, G2 i G3 oraz organizacji egzaminów państwowych. Działamy zgodnie z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki, a także z przepisami polskiego prawa. Cieszymy się zaufaniem klientów z uwagi na wysoką zdawalność egzaminów, doskonałą jakość kształcenia oraz elastyczne podejście do potrzeb klienta.

Referencje udostępniliśmy na naszej stronie: www.uprawnienia1kv.pl/referencje.html

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Warunkiem uzyskania uprawnień SEP, wymaganych przy pracy z urządzeniami, instalacjami i sieciami elektroenergetycznymi jest pozytywny wynik egzaminu.

W praktycznym szkoleniu elektryka-montażysty kursant zdobywa gruntowną wiedzę teoretyczną, a także cenne umiejętności praktyczne. Biorąc udział w szkoleniu firmy eMKa kursanci mogą przystąpić do egzaminu na uprawnienia elektryczne.

Uczestnicy szkoleń, pod okiem naszych instruktorów, poznają m.in.:

 • sposoby oznaczania, budowę, dobór oraz zastosowanie kabli i przewodów
 • osprzęt elektroinstalacyjny
 • osprzęt modułowy łączeniowy i zabezpieczający w instalacjach elektrycznych

Uprawnienia gazowe Opole Zdobądź uprawnienia gazowe

Uzyskanie uprawnień SEP w Grupie 3. stwarza nowe możliwości zawodowe.

Kursy w tym obszarze skierowane są do osób planujących pracę lub zajmujących się:

 • remontami
 • montażem
 • obsługą
 • konserwacją
 • pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, sieci wytwarzających i instalacji, przesyłających, przetwarzających i zużywających gaz

Mowa o obsłudze takich urządzeń, jak:

 • urządzenia do magazynowania paliw gazowych
 • urządzenia do produkcji paliw gazowych
 • sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż 0,5 MPa i powyżej 0,5 MPa, - przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW
 • generatory gazu
 • urządzenie i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa
 • turbiny gazowe

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl