Szkolenia, kurs SEP Lublin zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

W ofercie firmy eMKa Szkolenia znajdą Państwo pakiet usług podnoszących kwalifikacje zawodowe wbzakresie tzw. uprawnień SEP. Co oferujemy?

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Z kim współpracujemy?

 • z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki
 • z wysoce wykwalifikowanymi wykładowcami
 • z doświadczonymi instruktorami z wieloletnim stażem

Mapa Lublin

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Oferujemy kursy SEP-owskie oraz egzaminy na uprawnienia grzewcze, elektryczne i gazowe w sprawdzonych formułach:

 • szkolenia stacjonarne otwarte w Lublinie oraz w ponad 20 innych miastach Polski (dla pojedynczych osób lub małych grup uczestników)
 • szkolenia stacjonarne zamknięte dla większych grup (co najmniej 10-osobowych); tę formę kursów realizujemy na terenie całego kraju na indywidualne zlecenia firm
 • szkolenia otwarte online w wygodnej formule wideokonferencji; odbywają się każdego dnia w cyklach 3-godzinnych, zakończone egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3 (dedykowane pojedynczym kursantom lub niewielkim grupom pracowników)
 • szkolenia zamknięte online w formie wideokonferencji dla większej liczby uczestników, które organizowane są w dowolnym, wcześniej ustalonym z naszą firmą terminie (kurs może dotyczyć jednej lub wszystkich trzech grup uprawnień – G1, G2 i G3)
 • kursy w formie samokształcenia; kursanci otrzymują od nas materiały edukacyjne; szkolenie zakończone jest egzaminem online (indywidualne połączenie wideo z państwową komisją kwalifikacyjną)

Szkolenie, kurs SEP w Lublinie Co musisz wiedzieć?

Kursy SEP oferujemy zarówno osobom ubiegającym się o uprawnienia po raz pierwszy, jak i klientom odnawiającym świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3. Proponujemy szkolenia ONLINE (wideokonferencje) oraz formułę e-learningową (samokształcenie). Udostępniamy naszym klientom materiały edukacyjne. Jednocześnie prowadzimy kursy stacjonarne SEP w Lublinie, ściśle przestrzegając zaleceń GIS oraz MZ.

Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu muszą być pełnoletnie. Po zdanym egzaminie kursanci otrzymują państwowe imienne świadectwo kwalifikacji, które jest ważne przez pięć lat.

Zapisy na kurs przyjmujemy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej, a także pocztą elektroniczną. Zespół eMKa Szkolenia kontaktuje się z każdą osobą chcącą uzyskać lub odnowić uprawnienia SEP. Imienne świadectwa kwalifikacyjne wydawane po zdanym egzaminie są respektowane na terenie całej Unii Europejskiej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Lublinie?

Kończąc szkolenie SEP w Lublinie i otrzymując pozytywny wynik egzaminu państwowego, otwieramy przed sobą nowe możliwości rozwoju zawodowego. Posiadanie tzw. uprawnień SEP znacznie poprawia pozycję na rynku pracy. Stwarza realną szansę na znalezienie zatrudnienia w branży elektroenergetycznej. Zarówno sektor elektryczny, grzewczy, jak i gazowy, to wciąż dynamicznie rozwijające się działki polskiego przemysłu.

Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży. Szukają Państwo sprawdzonej firmy szkoleniowej z wieloletnim doświadczeniem? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą eMKa Szkolenia!

Terminarz szkoleń SEP Lublin

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Lublin w wersji online

Oferujemy profesjonalne szkolenia elektroenergetyczne online w formie wideokonferencji. Interaktywny wykład ma wiele zalet. Stwarza możliwość swobodnej konwersacji z wykładowcą, zadawanie pytań, rozwiewanie wszelkich wątpliwości dotyczących omawianego materiału.

Prowadzimy kursy SEP zarówno w dni robocze, jak i w soboty. Każdy z nich kończy się egzaminem w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną.

Ponadto proponujemy nowoczesną formułę e-learningową, czyli samokształcenie. Rozwiązanie to dedykowane jest przede wszystkim osobom starającym się o odnowienie posiadanych uprawnień elektroenergetycznych. Kursanci otrzymują niezbędne materiały edukacyjne opracowane przez zespół specjalistów. Uczestnicy szkolenia mogą przygotowywać się do egzaminu online we własnym tempie. Egzaminy online przed komisją kwalifikacyjną odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00- 13:00 i 18:00-20:00; trwają ok. 10 min./os. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Lublin Sprawdź kalendarz szkoleń

Oferujemy kursy z zakresu uprawnień SEP do 1kV i powyżej, niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku elektryka. Szkolenia SEP Grupa 1 dedykowane są osobom planującym pracę przy eksploatacji lub/i dozorze urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną (urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzenia, instalacje i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, urządzenia elektrotermiczne, do elektrolizy, zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego, elektryczna sieć trakcyjna.

Uczestnicy z pozytywnym wynikiem egzaminu otrzymują imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór). Aktualne terminy szkoleń i egzaminów dostępne są na naszej stronie: www.uprawnienia1kv.pl/terminarz-i-cennik.html

Szkolenia energetyczne Lublin Fachowo i rzetelnie

Od 15 lat współpracujemy z największymi firmami w Polsce. Mamy na swoim koncie kilka tysięcy przeszkolonych osób rocznie oraz jeszcze więcej świadectw kwalifikacji. Klienci darzą nas zaufaniem, a ich zadowolenie i satysfakcja jest dla nas priorytetem. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu egzaminów państwowych oraz przygotowujących do nich kursów SEP, umożliwiających zdobycie uprawnień w grupach G1, G2 i G3.

Co warto o nas wiedzieć?

 • działamy zgodnie z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki a także z przepisami polskiego prawa
 • do potrzeb klientów podchodzimy indywidualnie
 • oferujemy najwyższą jakość kształcenia, co przekłada się na wysoką zdawalność – referencje udostępniliśmy na stronie: www.uprawnienia1kv.pl/referencje.html

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Pozytywny wynik egzaminu SEP-owskiego to warunek konieczny uzyskania przez kursanta uprawnień SEP wymaganych w pracy z urządzeniami, sieciami i instalacjami elektroenergetycznymi. Uczestnik kursu na elektryka-montażystę zdobywa gruntowną wiedzę teoretyczną, jak i niezbędne umiejętności praktyczne. Szkolenie kończy się egzaminem.

Kursanci podczas szkoleń nabywają wiedzę m.in. z zakresu:

 • działania osprzętu modułowego łączeniowego i zabezpieczającego w instalacjach elektrycznych
 • osprzętu elektroinstalacyjnego
 • sposobu oznaczania, budowy, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów

Uprawnienia gazowe Lublin Zdobądź uprawnienia gazowe

Od lat prowadzimy kursy umożliwiające zdobycie tzw. uprawnień SEP w Grupie 3. Szkolenia tego typu są przeznaczone dla osób zajmujących się obsługą, remontami, konserwacją, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz.

Wśród nich wymienić należy: urządzenia do produkcji paliw gazowych, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, generatory gazu, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenie i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, a także turbiny gazowe.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl