Szkolenia, kurs SEP Racibórz zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

eMKa Szkolenia świadczy kompleksowe usługi podnoszące kwalifikacje zawodowe osób w zakresie tzw. uprawnień SEP-owskich. Profesjonalna działalność naszej firmy zyskała zaufanie tysięcy klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców.

Co oferujemy?

Kursy wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru w zakresie uprawnień:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Współpracujemy z:

- komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki

- doświadczonymi wykładowcami

- wykwalifikowanymi instruktorami z wieloletnim stażem

Mapa Racibórz

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Kursy tzw. SEP-owskie wraz z egzaminami na uprawnienia elektryczne, grzewcze lub gazowe mogą przybierać różne formy. Firma eMKa Szkolenia proponuje:

  • szkolenia stacjonarne otwarte w Raciborzu i innych miastach Polski, w których biorą udział pojedyncze osoby albo niewielkie grupy
  • szkolenia stacjonarne zamknięte dla minimum 10 osób; formuła ta realizowana jest na zlecenia nawiązujących z nami współpracę firm; szkolenia i egzaminy na uprawnienia odbywają się w całej Polsce
  • codzienne kursy otwarte online w formie wideokonferencji w 3-godzinnych cyklach, kończą się egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3; na ogół biorą w nich udział pojedyncze osoby albo małe grupy osób
  • wideokonferencje, czyli zdalne szkolenia zamknięte online - przeprowadzane w wybranym przez klienta terminie; obejmują jedną lub wszystkie grupy uprawnień – G1, G2 i G3 (kursy skierowane do klientów grupowych)
  • indywidualne kursy w formie samokształcenia, bazujące na otrzymanych od nas materiałach szkoleniowych (kończą się egzaminem online w formie połączenia wideo przed państwową komisją kwalifikacyjną)

Organizujemy kursy dla osób ubiegających się o uprawnienia SEP pierwszy raz, jak i do klientów odnawiających świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3.

Szkolenie, kurs SEP w Raciborzu Co musisz wiedzieć?

Oprócz profesjonalnych szkoleń stacjonarnych oferujemy wideokonferencje, czyli kursy ONLINE oraz niezwykle praktyczny i wygodny e-learning (samokształcenie). Uczestnicy szkolenia w tych formułach odbywają kurs w oparciu o dostarczone przez eMKa Szkolenia materiały edukacyjne (mowa m.in. o plikach elektronicznych oraz filmach szkoleniowych przygotowanych przez ekspertów).

Równolegle organizujemy szkolenia stacjonarne w Raciborzu. Z wszystkich prowadzonych przez nas kursów mogą korzystać osoby pełnoletnie. Osoba, która zda egzamin końcowy otrzymuje ważne przez 5 lat państwowe imienne świadectwo kwalifikacji, wydane przez komisję kwalifikacyjną.

Gdzie można zapisać się na kurs? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie firmy eMKa Szkolenia lub zgłosić chęć uczestnictwa w kursie za pośrednictwem poczty e-mail. Nasz zespół skontaktuje się z każdą zainteresowaną osobą, ustalając szczegóły (m.in. termin i godzinę kursu bądź egzaminu). Imienne świadectwo kwalifikacyjne, otrzymywane po zdanym egzaminie jest respektowane na obszarze Polski oraz całej Unii Europejskiej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Raciborzu?

Posiadanie specjalistycznych uprawnień SEP to realna szansa na zdobycie pracy w branży elektroenergetycznej (sektorze energetycznym, grzewczym i/lub gazowym). Jest to wciąż prężnie rozwijająca się działka przemysłu w Polsce i na całym świecie. Zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży nieustannie rośnie, dlatego warto posiadać uprawnienia SEP.

Kończąc szkolenie SEP w Raciborzu i zdając egzamin państwowy, mogą Państwo znacznie podnieść swoje możliwości zawodowe.

Terminarz szkoleń SEP Racibórz

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Racibórz w wersji online

Polecamy m.in. nowoczesne szkolenia elektroenergetyczne online w formie wideokonferencji. Jest to interaktywny wykład z możliwością zadawania pytań prowadzącemu.

Zalety takich kursów:

- swobodna konwersacja z wykładowcą

- uczestnictwo w szkoleniu bez wychodzenia z domu

- duży wybór terminów szkoleń (w dni robocze i soboty)

- egzamin w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną.

Inną z możliwości oferowanych przez firmę eMKa Szkolenia jest e-learning, czyli samokształcenieprzeznaczone głównie dla osób ubiegających się o odnowienie posiadanych już uprawnień elektroenergetycznych.

My udostępniamy wszelkie materiały szkoleniowe (pliki elektroniczne oraz filmy dotyczące konkretnej grupy uprawnień), a kursanci przygotowują się do egzaminu online w swoim tempie. Termin egzaminu ustalany jest indywidualnie z każdym klientem (egzaminy odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00, trwają ok. 10 min./os).

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia. Licząc na owocną współpracę pozostajemy do dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Racibórz Sprawdź kalendarz szkoleń

eMKa Szkolenia oferuje nowoczesne kursy pozwalające zdobyć uprawnienia SEP do 1kV i powyżej. Uprawnienia te są kluczowe dla wszystkich tych, którzy planują pracę elektryka lub na stanowiskach pokrewnych. Szkolenia SEP Grupa 1 przeznaczone są dla osób zajmujących się lub planujących pracę w branży elektroenergetycznej w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną, w tym m.in. urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego bądź elektrycznej sieci trakcyjnej.

Kursanci z pozytywnym wynikiem egzaminu otrzymują imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór).

Dział Obsługi Klienta eMKa Szkolenia pozostaje do Państwa dyspozycji.

Szkolenia energetyczne Racibórz Fachowo i rzetelnie

Firma eMKa Szkolenia ma 15-letnie doświadczenie w zakresie organizacji szkoleń zawodowych. Zaufały nam największe polskie przedsiębiorstwa. Realizujemy szkolenia SEP dla osób dorosłych oraz organizujemy egzaminy państwowe umożliwiające uzyskanie uprawnień w grupach G1, G2 i G3.

Każdego roku przeszkalamy tysiące osób. Wyróżnia nas profesjonalizm, wysoka jakość kształcenia, elastyczność oraz stała i zgodna z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki działalność.

Zachęcamy do zapoznania się z otrzymanymi referencjami.

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Uczestnictwo w szkoleniu umożliwia uzyskanie przez kursanta uprawnień potrzebnych do wykonywania prac związanych ze specjalistycznymi urządzeniami, instalacjami oraz sieciami elektroenergetycznymi. Tego rodzaju specjalizacja wymaga posiadania szerokiej wiedzy teoretycznej, a także równie ważnych umiejętności praktycznych. Wystarczy zapisać się na praktyczny kurs elektryka-montażysty. Jak on przebiega?

Uczestnicy kursu – pod czujnym okiem wysoce wykwalifikowanych instruktorów - poznają tajniki urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych, w tym m.in. budowę, sposoby oznaczania, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów. Co więcej, zaznajamiają się z

- osprzętem elektroinstalacyjnym

- osprzętem modułowym łączeniowym i zabezpieczającym w instalacjach elektrycznych.

Nasi kursanci uzbrojeni w rzetelną wiedzę oraz niezbędne umiejętności praktyczne mogą bez problemu przystąpić do egzaminu na uprawnienia elektryczne.

Uprawnienia gazowe Racibórz Zdobądź uprawnienia gazowe

Od lat prowadzimy kursy w Raciborzu umożliwiające uzyskanie tzw. uprawnień SEP w Grupie 3. Szkolenia te skierowane są do osób zajmujących się obsługą, konserwacją, remontami, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz, takich jak urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW czy turbiny gazowe.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl