Kurs i szkolenia dla palacza CO

Duża część społeczeństwa nie kojarzy centralnego ogrzewania z potrzebą posiadania konkretnych kwalifikacji do jego obsługi. Należy jednak pamiętać, że systemy CO to nie tylko małe piece montowane w domach jednorodzinnych, ale także potężne i skomplikowane maszyny ogrzewające wielkie budynki, typu szkoły, biurowce itp. o mocy pow. 50 kW. Obsługa takich urządzeń wymaga wcześniejszego szkolenia, a każdy pracownik za niego odpowiadający, powinien posiadać dokument świadczący o tym, że odbył kurs dla palacza CO.

Nasza oferta

szkolenie palacza CO

Nasza firma szkoleniowa posiada w swojej ofercie szkolenia i egzaminy państwowe, oferujące uprawnienia grzewcze na stanowisko palacz CO. Tego typu kursy przeznaczone są dla osób zajmujących się obsługą, montażem oraz pracami kontrolno-pomiarowymi instalacji grzewczych, przeprowadzaniem drobnych remontów i konserwacji oraz nadzorem nad prawidłowym funkcjonowaniem pieca. Każdy certyfikowany Palacz CO jest uprawniony do obsługi kotłów na paliwa stałe i płynne, kontroli i nadzoru sieci i instalacji cieplnych, wymienników ciepła, obsługi pieców przemysłowych, pomp, ssaw, wentylatorów, dmuchaw i sprężarek.

Dlaczego my?

Kurs na palacza CO jest przeprowadzany przez doświadczonych wykładowców, którzy mają doświadczenie w pracy z urządzeniami grzewczymi. Podczas szkolenia uczestnicy zostają wyposażani w solidną dawkę wiedzy teoretycznej oraz przepisów prawa. Wszystkie szkolenia kończą się państwowym egzaminem, po zdaniu którego uczestnik otrzymuje Świadectwo Kwalifikacji Eksploatacji lub Dozoru, wydane przez Państwową Komisję Kwalifikacyjną. Takie zaświadczenie uprawnia do pracy na wielu stanowiskach związanych z obsługą pieców i systemów centralnego ogrzewania. Trudny rynek pracy obfituje w oferty związane ze stanowiskiem tj. palacz CO. Brak wykwalifikowanych specjalistów sprawia, że wolne etaty czekają na pracowników. Każdy, kto odbył nasz kurs dla palacza CO i zdał odpowiednie testy, ma szanse na opłacalną posadę, która może odmienić jego życie.

Postaw na rozwój już dziś i skorzystaj z szerokiej oferty szkoleń oferowanych przez eMKa Szkolenia. Tutaj wiedzę przekładamy na użyteczność i ciągły rozwój naszych kursantów.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl