Szkolenia, kurs SEP Bydgoszcz zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Firma eMKa Szkolenia świadczy usługi podnoszące kwalifikacje zawodowe osób dorosłych w zakresie tzw. uprawnień SEP. W naszej ofercie znaleźć można kursy wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru, w tym:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Oferujemy ponadto:

  • praktyczne kursy elektryka-montażysty dla początkujących
  • kompleksowe szkolenia pomiarowe
  • seminaria dokształcające, dopasowane do potrzeb Klienta

Firma eMKa Szkolenia współpracuje z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, a także z wyspecjalizowaną kadrą - doświadczonymi wykładowcami oraz instruktorami.

Mapa Bydgoszcz

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Kursy SEP oraz egzaminy na uprawnienia elektryczne, grzewcze oraz gazowe odbywają się w kilku formach:

  • otwarte szkolenia stacjonarne w Bydgoszczy i w innych polskich miastach, dedykowane niewielkim grupom oraz klientom indywidualnym
  • szkolenia stacjonarne zamknięte organizowane na zlecenia firm, dedykowane grupom co najmniej 10-osobowym; kursy wraz z egzaminami na uprawnienia odbywają się na terenie całej Polski
  • otwarte szkolenia online w formie wideokonferencji, zakończone egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3; tej formy najczęściej korzystają pojedyncze osoby lub niewielkie grupy pracowników
  • szkolenia zamknięte online w formie wideokonferencji, odbywające się w dowolnym terminie ustalonym z Klientem; kursy te mogą dotyczyć wybranej grupy uprawnień lub wszystkich trzech - G1, G2 i G3
  • szkolenia w formie samokształcenia - kursant otrzymuje od eMKa Szkolenia materiały edukacyjne niezbędne do nauki; kurs kończy się egzaminem online przed państwową komisją kwalifikacyjną

Szkolenie, kurs SEP w Bydgoszczy Co musisz wiedzieć?

Kursy SEP kierujemy do osób ubiegających się o uprawnienia po raz pierwszy, a także do Klientów odnawiających świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3. Biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, proponujemy szkolenia ONLINE (wideokonferencje) oraz e-learning (samokształcenie) bazujący na udostępnionych przez nas materiałach szkoleniowych. Równolegle prowadzimy szkolenia stacjonarne w Bydgoszczy, przestrzegając zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia.

Na kurs mogą się zapisać osoby, które ukończyły 18 lat. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www lub skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Po zdanym egzaminie kursant otrzymuje od komisji kwalifikacyjnej państwowe imienne świadectwo kwalifikacji. Dokument jest ważny przez 5 lat - respektowany na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Bydgoszczy?

Posiadanie uprawnień SEP daje realną szansę na zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży elektroenergetycznej. W sektorze elektrycznym, grzewczym i gazowym wciąż brakuje specjalistów. Kończąc tzw. kurs SEP w Bydgoszczy i otrzymując pozytywny wynik egzaminu państwowego otwierają się nowe możliwości rozwoju zawodowego.

Terminarz szkoleń SEP Bydgoszcz

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Bydgoszcz w wersji online

eMKa Szkolenia oferuje również kursy elektroenergetyczne online w formie wideokonferencji. Podczas interaktywnego wykładu można swobodnie zadawać pytania prowadzącemu i na bieżąco rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Proponujemy duży wybór terminów szkoleń, które odbywają się w dni robocze oraz w soboty. Egzamin na uprawnienia przeprowadzany jest w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną.

Wygodną opcją jest także e-learning, czyli samokształcenie. Dedykowano ją głównie osobom ubiegającym się o odnowienie uprawnień elektroenergetycznych. Kursant otrzymuje od nas materiały edukacyjne (pliki elektroniczne oraz filmy szkoleniowe) i samodzielnie przygotowuje się do egzaminu online. Termin egzaminu ustalany jest indywidualnie z uczestnikiem szkolenia.

Egzaminy w formie połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną odbywają się w dni robocze w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00, i trwają ok. 10 min./os).

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Bydgoszcz Sprawdź kalendarz szkoleń

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów pozwalających uzyskać tzw. uprawnienia SEP do 1kV i powyżej. Są one potrzebne w pracy elektryka lub na podobnych stanowiskach. W szkoleniach SEP Grupa 1 biorą udział osoby zajmujące się lub planujące pracę w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną, w tym m.in. urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego bądź elektrycznej sieci trakcyjnej. Kursanci, którzy otrzymali pozytywny wynik egzaminu otrzymują imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór).

Na naszej stronie internetowej znaleźć można aktualny terminarz szkoleń wraz z rozpisanymi egzaminami: www.uprawnienia1kv.pl/terminarz-i-cennik.html W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi Klienta eMKa Szkolenia.

Szkolenia energetyczne Bydgoszcz Fachowo i rzetelnie

Firma eMKa Szkolenia posiada 15-letnie doświadczeniem na rynku szkoleń zawodowych. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń i organizacji egzaminów państwowych, umożliwiających uzyskanie uprawnień w grupach G1, G2 i G3. Zgodna z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki działalność naszej firmy, a także jakość kształcenia, elastyczność oraz wysoka zdawalność egzaminów sprawiają, że Klienci darzą nas dużym zaufaniem i polecają naszą firmę innym. Referencje udostępniamy na: www.uprawnienia1kv.pl/referencje.html

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Kursy organizowane przez eMKa Szkolenia pozwolą uczestnikom uzyskać uprawnienia niezbędne do wykonywania prac związanych z instalacjami oraz sieciami elektroenergetycznymi. Udział w szkoleniu na elektryka-montażystę umożliwia zdobycie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Podczas kursu uczestnicy - pod czujnym okiem instruktorów - poznają m.in. budowę, sposoby oznaczania, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów. Zaznajamiają się również z osprzętem elektroinstalacyjnym oraz modułowym łączeniowym i zabezpieczającym w instalacjach elektrycznych. Kurs kończy się egzaminem na uprawnienia elektryczne.

Uprawnienia gazowe Bydgoszcz Zdobądź uprawnienia gazowe

Oferujemy kursy na uprawnienia SEP w Grupie 3, które są przeznaczone dla osób zajmujących się obsługą, konserwacją, remontami, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz, takich jak urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenie i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW czy turbiny gazowe.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl