Szkolenia, kurs SEP Zielona Góra zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Firma eMKa Szkolenia oferuje szeroki pakiet szkoleń zawodowych podnoszących kwalifikacje kursantów w zakresie tzw. uprawnień SEP-owskich. Naszą działalność wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku szkoleń zawodowych. Współpracujemy z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, wysoce wykwalifikowanymi wykładowcami i instruktorami.

Proponujemy Państwu kursy wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru w zakresie uprawnień:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

W naszej ofercie znaleźć można też inne typy szkoleń, w tym praktyczne szkolenia pomiarowe, kursy elektryka-montażysty dla początkujących i seminaria dokształcające.

Mapa Zielona Góra

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Proponujemy szkolenia dedykowane osobom ubiegającym się o uprawnienia SEP pierwszy raz, a także klientom odnawiającym zdobyte wcześniej świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3.

Oferujemy kursy i egzaminy w różnych formach:

  • szkolenia stacjonarne otwarte w Zielonej Górze i innych miastach w Polsce, przeznaczone dla klientów indywidualnych oraz niewielkich grup uczestników (szkolenia odbywają się zgodnie z aktualnymi zaleceniami MZ i GIS)
  • szkolenia stacjonarne zamknięte dla minimum 10 osób; są to kursy wraz z egzaminami na uprawnienia odbywają się w różnych polskich miastach;
  • szkolenia otwarte online w formie wideokonferencji w 3-godzinnych cyklach, również zakończone egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3; dedykowane klientom indywidualnym i małym grupom osób (na przykład pracownikom danej firmy)
  • wideokonferencje - szkolenia zamknięte online (w trybie zdalnym), organizowane w dowolnym, ustalonym z klientem terminie; kurs może dotyczyć wszystkich grup uprawnień;
  • samokształcenie - indywidualne szkolenia podczas których kursanci uczą się w oparciu o otrzymane od nas materiały edukacyjne przygotowane przez specjalistów (każdy kurs zakończony jest egzaminem online w formie połączenia wideo przed państwową komisją kwalifikacyjną).

Szkolenie, kurs SEP w Zielonej Górze Co musisz wiedzieć?

eMKa Szkolenia oferuje profesjonalne kursy stacjonarne oraz zdalne w formie wideokonferencji (ONLINE), a także cieszący się popularnością e-learning (samokształcenie). Wszyscy nasi kursanci otrzymują materiały szkoleniowe (m.in. pliki elektroniczne oraz filmy instruktażowe przygotowane przez specjalistów).

Jednocześnie odbywają się szkolenia stacjonarne w Zielonej Górze. Z naszej oferty kursów SEP mogą korzystać osoby pełnoletnie. Kursant po zdaniu egzaminu państwowego uzyskuje ważne przez 5 lat państwowe imienne świadectwo kwalifikacji (jest ono respektowane w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej).

Osoby chcące wziąć udział w kursie mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie firmy eMKa Szkolenia, albo wysłać wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z biurem eMKa Szkolenai. Nasz zespół skontaktuje się z każdym uczestnikiem w celu ustalenia szczegółów kursu/egzaminu.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Zielonej Górze?

Uprawnienia SEP-owskie są niezbędne do wykonywania pracy w sektorze elektrycznym, gazowym i grzewczym. Ich posiadanie stwarza realne szanse na zatrudnienie w branży elektroenergetycznej – przyszłościowej i prężnie rozwijającej się działki przemysłu w Polsce oraz na świecie. W efekcie, zapotrzebowanie na fachowców w tej dziedzinie nieustannie rośnie. Kończąc kurs SEP w Zielonej Górze i zdając egzamin państwowy, otwierają się przed kursantami nowe ścieżki kariery zawodowej.

Terminarz szkoleń SEP Zielona Góra

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Zielona Góra w wersji online

Proponujemy profesjonalne szkolenia elektroenergetyczne w trybie zdalnym, tj. wideokonferencje. Jest to interaktywny wykład z możliwością zadawania pytań. Daje możliwość aktywnego udziału w szkoleniu bez wychodzenia z domu. Kursy odbywają się również w soboty, a egzamin ma formę indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną.

Równie efektywnym sposobem nauki jest e-learning, czyli samokształcenie.

Kursy w tej formule są przeznaczone dla osób odnawiających posiadane uprawnienia elektroenergetyczne. Kursanci korzystają z otrzymanych od nas materiałów szkoleniowych (pliki elektroniczne, filmy instruktażowe). Uczestnicy szkolenia przygotowują się do egzaminu online we własnym zakresie. Termin egzaminu ustalamy indywidualnie z każdym klientem (egzaminy odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00).

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy eMKa Szkolenia!

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Zielona Góra Sprawdź kalendarz szkoleń

U nas znajdą Państwo szkolenia na uprawnienia SEP do 1kV i powyżej 1kV, które są kluczowe dla osób obejmujących stanowisko elektryka lub pokrewne. Uprawnień SEP Grupa 1 wymaga się w pracy w branży elektroenergetycznej w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną, w tym m.in. urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego bądź elektrycznej sieci trakcyjnej. Kursantom, którzy otrzymali pozytywny wynik egzaminu końcowego wydawane są imienne świadectwa kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwa kwalifikacyjne D1 (dozór).

Aktualny terminarzem szkoleń znaleźć można na stronie.

Szkolenia energetyczne Zielona Góra Fachowo i rzetelnie

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim pełen profesjonalizm, elastyczność oraz stała działalność zgodna z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji szkoleń zawodowych w Polsce. Oferujemy wsparcie merytoryczne oraz najwyższą jakość usług. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów i współpracujących z nami partnerów biznesowych. Działamy terminowo, sprawnie realizujemy szkolenia SEP oraz egzaminy państwowe na uprawnienia w grupach G1, G2 i G3.

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami na stronie.

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Uczestnik kursu po zdaniu egzaminu państwowego jest przygotowany do podjęcia pracy na stanowisku związanym ze specjalistycznymi urządzeniami, instalacjami oraz sieciami elektroenergetycznymi. Kursanci zdobywają rzetelną wiedzę teoretyczną, jak i niezbędne umiejętności praktyczne. Wszystkim osobom planującym pracę w sektorze elektrycznym polecamy profesjonalne kursy elektryka-montażysty.

Uczestnicy szkoleń biorą udział w wykładach oraz zajęciach praktycznych realizowanych według ścisłego harmonogramu. Uczą się obsługi i działania urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych, w tym poznają m.in. budowę, sposoby oznaczania, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów.

Zaznajamiają się także z osprzętem elektroinstalacyjnym, osprzętem modułowym łączeniowym i zabezpieczającym w instalacjach elektrycznych. Zwieńczeniem szkolenia jest podejście do egzaminu końcowego na uprawnienia elektryczne.

Uprawnienia gazowe Zielona Góra Zdobądź uprawnienia gazowe

Od 15 lat przeprowadzamy kursy w Zielonej Górze, dzięki którym kursanci uzyskują tzw. uprawnienia SEP w Grupie 3. Szkolenia dedykujemy osobom, które chcą w przyszłości zajmować się obsługą, konserwacją, remontami, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz, takich jak urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW czy turbiny gazowe. Szukają Państwo rzetelnego kursu SEP w Zielonej Górze? Zachęcamy do kontaktu z firmą eMKa Szkolenia!

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl