Szkolenia, kurs SEP Koszalin zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Prężnie rozwijająca się branża elektroenergetyczna nieustannie poszukuje specjalistów do obsługi urządzeń, maszyn oraz sieci działających w sektorze elektrycznym, grzewczym i gazowym. Planują Państwo zdobyć lub odnowić kwalifikacje zawodowe w zakresie uprawnień SEP?

Firma eMKa Szkolenia świadczy kompleksowe usługi, w tym kursy wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru pozwalające nabyć następujące uprawnienia:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również kursy elektryka-montażysty dla początkujących, praktyczne szkolenia pomiarowe i seminaria dokształcające. Dzięki współpracy z wykwalifikowaną kadrą wykładowców oraz instruktorów, a także z powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki komisją kwalifikacyjną, oferujemy najwyższy poziom kształcenia.

Mapa Koszalin

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Z oferty firmy eMKa Szkolenia mogą skorzystać osoby ubiegające się o uprawnienia po raz pierwszy, a także klienci odnawiający świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3. Wśród różnych form kursów SEP znaleźć można:

 • otwarte kursy stacjonarne w Koszalinie dedykowane pojedynczym osobom oraz małym grupom uczestników; organizowane w ponad 20 różnych miastach na terenie Polski
 • kursy stacjonarne zamknięte dla większych grup minimum 10-osobowych - forma realizowana na indywidualne zlecenia firm (kursy wraz z egzaminami odbywają się na terenie całego kraju)
 • samokształcenie, czyli kursy indywidualne, oparte na otrzymanych od nas materiałach szkoleniowych (kończą się egzaminem online w formie połączenia wideo z państwową komisją kwalifikacyjną)
 • szkolenia otwarte online (wideokonferencje) odbywające się codziennie, przeznaczone dla pojedynczych uczestników lub niewielkich grup, zakończone egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3
 • szkolenia zamknięte online (wideokonferencje) organizowane w ustalonym wspólnie z klientem terminie (kurs dla grup może dotyczyć wszystkich trzech typów uprawnień – G1, G2 i G3)

Szkolenie, kurs SEP w Koszalinie Co musisz wiedzieć?

Organizujemy nowoczesne kursy ONLINE w formie wideokonferencji, prowadzone przez najlepszych instruktorów oraz wykładowców. Każdy uczestnik otrzymuje od nas materiały edukacyjne - pliki elektroniczne oraz filmy szkoleniowe. Kursy e-learningowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Przeprowadzane są zdalnie, co ma wiele zalet.

Aby zapisać się na kurs SEP online lub na szkolenie stacjonarne w Koszalinie wystarczy mieć ukończone 18 lat i wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej strony www. Można również wysłać do nas wiadomość e-mail.

Nasi pracownicy skontaktują się z każdą osobą zgłaszającą chęć zdobycia uprawnień SEP-owskich. Uczestnik kursu, który uzyska pozytywny wynik egzaminu otrzymuje państwowe imienne świadectwo kwalifikacji ważne przez 5 lat. Dokument jest respektowany- na terenie całej UE.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Koszalinie?

Branża elektroenergetyczna wciąż poszukuje specjalistów. Wiedza oraz bogate doświadczenie, które zdobędzie uczestnik szkolenia SEP w Koszalinie otwierają przed uczestnikami kursu nowe ścieżki kariery zawodowej.

Atrakcyjne i efektywne formy kształcenia oferowane przez firmę eMKa Szkolenia gwarantują rzetelne przygotowanie do egzaminu końcowego. Uzyskanie pozytywnego wyniku, to dla wielu osób realna szansa na zatrudnienie w sektorze elektrycznym, grzewczym i/lub gazowym.

Terminarz szkoleń SEP Koszalin

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Koszalin w wersji online

W ofercie kursów nasi klienci znajdą również - oprócz szkoleń stacjonarnych - inne nowoczesne formy kształcenia, w tym kursy online w formie wideokonferencji.

Odbywają się one w ustalonych z klientami terminach, pod okiem doświadczonych instruktorów. Kursanci mają możliwość zadawania pytań podczas wykładów i ćwiczeń online. Oferujemy szeroki wybór terminów szkoleń, które organizowane są w dni robocze oraz w soboty. Kursy kończą się egzaminami w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną.

Kolejną z opcji jest e-learning, czyli samokształcenie. Szkolenia SEP w tej formule przeznaczone są dla osób starających się o odnowienie wcześniej posiadanych uprawnień. Uczestnicy mogą wybrać dogodny termin kursu i egzaminu online. Nabywają wiedzę bazując na materiałach szkoleniowych dostarczonych przez firmę eMKa.

Egzaminy online przed komisją kwalifikacyjną odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia, która dostępna jest na naszej stronie internetowej. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Koszalin Sprawdź kalendarz szkoleń

eMKa Szkolenia od początku swojej działalności specjalizuje się w organizowaniu i przeprowadzaniu kursów na uprawnienia SEP do 1kV i powyżej, których posiadanie jest warunkiem koniecznym do wykonywania zawodu elektryka. Kursy SEP Grupa 1. są dedykowane osobom planującym pracę przy eksploatacji lub/i dozorze urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Mowa o obsłudze takich urządzeń, jak:

 • urządzenia, instalacje i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV
 • urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej
 • urządzenia elektrotermiczne, do elektrolizy, zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW
 • sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego
 • elektryczna sieć trakcyjna

W sektorze elektroenergetycznym wciąż brakuje pracowników posiadających ww. uprawnienia i kwalifikacje zawodowe. Uczestnicy naszych szkoleń SEP po zdaniu egzaminu otrzymują imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór).

Szkolenia energetyczne Koszalin Fachowo i rzetelnie

Zaufało nam tysiące klientów indywidualnych, firm oraz instytucji z całego kraju. Co nas wyróżnia? Profesjonalizm, wysoka jakość usług oraz wieloletnie doświadczenie stanowi fundament naszej 15-letniej obecności na rynku kursów zawodowych w Polsce. Posiadamy różnorodną ofertę dla szerokiego grona kursantów.

Oferujemy nowoczesne formy szkolenia umożliwiające zdobycie uprawnień w grupach G1, G2 i G3. Działamy zgodnie z przepisami polskiego prawa i przepisami Urzędu Regulacji Energetyki. Charakteryzuje nas doskonała jakość kształcenia, wysoka zdawalność egzaminów oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta. Na stronie: www.uprawnienia1kv.pl/referencje.html udostępniliśmy referencje eMKa Szkolenia.

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Posiadanie uprawnień SEP-owskich jest wymagane do pracy z urządzeniami, sieciami i instalacjami elektroenergetycznymi. Uczestnicy szkolenia na elektryka-montażysty zdobywają zarówno szeroką wiedzę teoretyczną, jak i niezbędne umiejętności praktyczne.

Kursanci, pod okiem wykładowców i instruktorów, nabywają wiedzę dotyczącą osprzętu elektroinstalacyjnego, osprzętu modułowego łączeniowego i zabezpieczającego w instalacjach elektrycznych, a także sposobu oznaczania, budowy, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów. Następnie uczestnicy kursu przystępują do egzaminu na konkretny rodzaj uprawnień SEP.

Uprawnienia gazowe Koszalin Zdobądź uprawnienia gazowe

Kursy w tej kategorii umożliwiają zdobycie uprawnień SEP w Grupie 3.

Dedykowane są osobom zajmującym się:

 • obsługą
 • montażem
 • remontami
 • konserwacją
 • pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, sieci wytwarzających i instalacji, przesyłających, przetwarzających i zużywających gaz

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl