Szkolenia, kurs SEP Szczecin zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

W czym specjalizuje się firma eMKa Szkolenia? Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie tzw. uprawnień SEP-owskich. Podnosimy kwalifikacje zawodowe osób pełnoletnich, otwierając przed nimi nowe możliwości kariery. Cieszymy się zaufaniem tysięcy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

W ofercie eMKa Szkolenia znaleźć można:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Z kim współpracujemy?

- z wykwalifikowanymi wykładowcami

- doświadczonymi instruktorami

- z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki

Mapa Szczecin

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Przeprowadzamy kursy dla osób ubiegających się o uprawnienia SEP pierwszy raz, a także dla klientów odnawiających świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3. Poniżej prezentujemy dostępne formy kursów tzw. SEP-owskich wraz z egzaminami na uprawnienia elektryczne, grzewcze lub gazowe:

  • szkolenia stacjonarne otwarte w Szczecinie i innych miastach, w których uczestniczą pojedyncze osoby lub niewielkie grupy
  • szkolenia stacjonarne zamknięte w Szczecinie dla minimum 10 osób; formuła realizowana na zlecenie zewnętrznych firm; kursy z egzaminami na uprawnienia odbywają się w całym kraju
  • codzienne szkolenia otwarte online w formie wideokonferencji; kończą się egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3; dedykowane pojedynczym osobom albo małym grupom
  • wygodne szkolenia zamknięte online w formie wideokonferencji, prowadzone w dowolnym, ustalonym wcześniej terminie (przeznaczone dla grup minimum 10 osobowych); kurs może dotyczyć wszystkich trzech rodzajów uprawnień
  • indywidualne kursy w formie samokształcenia oparte na otrzymanych od firmy eMKa materiałach szkoleniowych (kurs kończy się egzaminem online - połączenie wideo przed państwową komisją kwalifikacyjną)

Szkolenie, kurs SEP w Szczecinie Co musisz wiedzieć?

Ciekawą alternatywą dla szkoleń stacjonarnych są wideokonferencje, czyli kursy ONLINE, a także praktyczny e-learning (samokształcenie). Biorąc udział w szkoleniu w takich formułach uczestnicy korzystają z dostarczonych przez nas materiałów edukacyjnych (mowa m.in. o plikach elektronicznych oraz filmach szkoleniowych opracowanych przez naszych wykładowców). W tym samym czasie prowadzimy szkolenia stacjonarne w Szczecinie.

Z kursów mogą korzystać osoby pełnoletnie. Każdy uczestnik, który zda egzamin końcowy otrzymuje ważne przez 5 lat państwowe imienne świadectwo kwalifikacji (wydawane przez komisję kwalifikacyjną).

Planują Państwo udział w kursie? Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie firmy eMKa Szkolenia. Można również zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Skontaktujemy się z każdą zainteresowaną osobą (ustalimy m.in. termin i godzinę kursu oraz egzaminu). Warto wiedzieć, że imienne świadectwo kwalifikacyjne, otrzymywane po zdanym egzaminie jest respektowane na obszarze całej Unii Europejskiej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Szczecinie?

Specjalistyczne uprawnienia SEP-owskie stwarzają zupełnie nowe możliwości rozwoju zawodowego. Ich posiadanie daje realną szansę na zdobycie przyszłościowej pracy w branży elektroenergetycznej (sektorze energetycznym, grzewczym i/lub gazowym). Elektroenergetyka to prężnie rozwijająca się działka polskiego i światowego przemysłu.

Zapotrzebowanie na fachowców w tej dziedzinie wciąż rośnie, dlatego warto zdecydować się na kurs na uprawnienia SEP. Kończąc szkolenie SEP w Szczecinie i zdając egzamin państwowy, mogą Państwo podjąć pracę w Polsce lub za granicą.

Terminarz szkoleń SEP Szczecin

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Szczecin w wersji online

Proponujemy nowoczesne i efektywne szkolenia elektroenergetyczne online w formie wideokonferencji.

Interaktywny wykład z możliwością zadawania pytań wykładowcy ma wiele zalet, a wśród nich:

- swobodna rozmowa z prowadzącym

- udział w kursie bez wychodzenia z domu

- dogodny wybór terminu szkolenia (w dni robocze i soboty)

- zdalny egzamin w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną

eMKa Szkolenia oferuje również e-learning, czyli samokształcenie. Jest to forma przeznaczona przede wszystkim dla kursantów ubiegających się o odnowienie posiadanych już uprawnień elektroenergetycznych. Wszystkie materiały szkoleniowe uczestnicy kursu otrzymują od naszej firmy (pliki elektroniczne oraz filmy dotyczące konkretnej grupie uprawnień). Kursanci przygotowują się do egzaminu online w dogodnym dla siebie czasie. Indywidualne egzaminy odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00, trwają ok. 10 min./os.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia. Licząc na owocną współpracę pozostajemy do dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Szczecin Sprawdź kalendarz szkoleń

Oferujemy nowoczesne szkolenia w zakresie uprawnień SEP do 1kV i powyżej. Są one kluczowe dla wszystkich osób, które chcą podjąć pracę elektryka lub na pokrewnych stanowiskach. Kursy SEP Grupa 1 dedykujemy osobom zajmującym się lub planującym pracę w branży elektroenergetycznej w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną, w tym m.in. urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego bądź elektrycznej sieci trakcyjnej. Po zdaniu egzaminu końcowego kursanci otrzymują imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór).

Harmonogram szkoleń wraz z egzaminami znaleźć można na:

Szkolenia energetyczne Szczecin Fachowo i rzetelnie

Przeprowadzamy szkolenia na uprawnienia SEP od 15 lat. Każdego roku przeszkalamy tysiące kursantów. Cieszymy się zaufaniem największych polskich firm. Realizujemy kursy SEP dla osób pełnoletnich. Organizujemy egzaminy państwowe pozwalające uzyskać uprawnienia w grupach G1, G2 i G3. Czym wyróżnia się nasza działalność? Wysoką jakością kształcenia, profesjonalizmem, a także elastycznym podejściem do potrzeb klientów. Działamy zgodnie z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki działalność.

Referencje znajdą Państwo na:

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Każdy, kto bierze udział w kursie ma możliwość uzyskania uprawnień koniecznych do podjęcia pracy związanej z urządzeniami, instalacjami oraz sieciami elektroenergetycznymi. Praca o takiej specyfice wymaga posiadania bogatej wiedzy teoretycznej, a także równie istotnych umiejętności praktycznych.

Jak wygląda szkolenie elektryka-montażysty?

Wszyscy uczestnicy - pod przewodnictwem wykwalifikowanych instruktorów – poznają urządzenia specjalistyczne, instalacje oraz sieci elektroenergetyczne, w tym m.in. ich budowę, dobór, sposoby oznaczania oraz zastosowanie kabli i przewodów.

Poznają również osprzęt elektroinstalacyjny, osprzęt modułowy łączeniowy oraz urządzenia zabezpieczające w instalacjach elektrycznych. Osoby biorące udział w kursie zdobywają fachową wiedzę oraz niezbędne umiejętności praktyczne. W rezultacie mogą spokojnie przystąpić do egzaminu na uprawnienia elektryczne..

Uprawnienia gazowe Szczecin Zdobądź uprawnienia gazowe

Od wielu lat prowadzimy kursy w Szczecinie wraz z egzaminami, podczas których kursanci uzyskują tzw. uprawnienia SEP w Grupie 3. Są one skierowane do osób zajmujących się obsługą, montażem, konserwacją, remontami i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz, takich jak urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW oraz turbiny gazowe.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl