Szkolenia, kurs SEP Rzeszów zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

W ofercie firmy eMKa Szkolenia znajdą Państwo profesjonalne usługi podnoszące kwalifikacje zawodowe osób dorosłych w zakresie tzw. uprawnień SEP. Kompleksowa działalność naszej firmy cieszy się zainteresowaniem klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Proponujemy m.in.:

- Szkolenia z egzaminami końcowymi Eksploatacji i Dozoru w zakresie takich uprawnień, jak:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Z kim współpracujemy?

- z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki

- z wykwalifikowanymi instruktorami

- z doświadczonymi wykładowcami

Mapa Rzeszów

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Oferujemy szkolenia SEP-owskie wraz z egzaminami na uprawnienia elektryczne, grzewcze lub gazowe w różnych formułach. A wśród nich:

  • szkolenia stacjonarne otwarte w Rzeszowie i innych polskich miastach, przeznaczone dla pojedynczych osób albo niewielkich grup kursantów
  • szkolenia stacjonarne zamknięte dla większych grup (minimum 10 osób), realizowane na zlecenia współpracujących z nami firm; kursy i egzaminy odbywają się w różnych miastach Polski
  • kursy otwarte online w formule wideokonferencji, przeprowadzane w cyklu 3-godzinnym i zakończone egzaminem na uprawnienia G1, G2, G3; skierowane do pojedynczych klientów lub małych grup osób
  • nowoczesne szkolenia zamknięte online w formie wideokonferencji, odbywające się w ustalonym uprzednio terminie; kurs dotyczy jednej lub wszystkich trzech grup uprawnień
  • indywidualne kursy w formie samokształcenia, kończące się egzaminem online w formie połączenia wideo przed państwową komisją kwalifikacyjną; oparte na otrzymanych od nas materiałach edukacyjnych

Szkolenie, kurs SEP w Rzeszowie Co musisz wiedzieć?

Proponujemy profesjonalne szkolenia SEP osobom ubiegającym się o uprawnienia SEP pierwszy raz, jak i klientom odnawiającym świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3. W ofercie eMKa Szkolenia znajdą Państwo wideokonferencje, tj. kursy ONLINE oraz niezwykle wygodny e-learning (samokształcenie).

Kursanci odbywają szkolenia bazując na otrzymanych od nas materiałach edukacyjnych (m.in. plikach elektronicznych oraz filmach szkoleniowych opracowanych przez najlepszych specjalistów). W tym samym czasie prowadzimy szkolenia stacjonarne w Rzeszowie. Z kursów stacjonarnych i zdalnych mogą korzystać osoby, które ukończyły 18 lat. Po zdanym egzaminie końcowym kursant otrzymuje państwowe imienne świadectwo kwalifikacji, wydawane przez komisję kwalifikacyjną, które jest ważne przez 5 lat.

Chcą Państwo wziąć udział w kursie? Zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej eMKa Szkolenia lub do zgłoszenia się za pośrednictwem poczty e-mail. Skontaktujemy się z wszystkimi zainteresowanymi. Indywidualnie ustalimy m.in. termin i godzinę kursu oraz egzaminu. Wydawane imienne świadectwa kwalifikacyjne są respektowane w Polsce oraz całej Unii Europejskiej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Rzeszowie?

Osoby posiadające specjalistyczne uprawnienia SEP mają ogromną szansę na zdobycie dobrej pracy w branży elektroenergetycznej, w tym w sektorze energetycznym, grzewczym i/lub gazowym. Jest to dynamicznie rozwijająca się działka przemysłu na całym świecie, wymagająca zaangażowania wielu specjalistów, dlatego warto posiadać uprawnienia SEP planując rozwój zawodowy w tejże materii.

Terminarz szkoleń SEP Rzeszów

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Rzeszów w wersji online

Proponujemy naszym klientom:

Nowoczesne szkolenia elektroenergetyczne online w formie wideokonferencji, czyli interaktywny wykład z możliwością zadawania pytań wykładowcy. Taka formuła szkolenia ma mnóstwo zalet:

- umożliwia konwersację z wykładowcą

- kurs można odbyć bez wychodzenia z domu

- duży wybór terminów szkoleń (w dni robocze i soboty)

- egzamin końcowy odbywa się w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną

Drugą z możliwości jest e-learning, czyli samokształcenie. Szkolenie tego typu skierowane jest przede wszystkim do osób starających się o odnowienie posiadanych już uprawnień elektroenergetycznych.

W gestii firmy eMKa Szkolenia jest dostarczenie kursantom wszelkich materiałów edukacyjnych (pliki elektroniczne oraz filmy dotyczące konkretnej grupie uprawnień). Uczestnicy przygotowują się do egzaminu online we własnym zakresie. Egzaminy końcowe odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00; trwają ok. 10 min./os.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia!

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Rzeszów Sprawdź kalendarz szkoleń

Polecamy nowoczesne, profesjonalnie opracowane kursy pozwalające zdobyć uprawnienia SEP do 1kV i powyżej. Ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy planują pracę elektryka lub na innym podobnym stanowisku i chcą objąć stanowisko w branży elektroenergetycznej w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną, w tym m.in. urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego bądź elektrycznej sieci trakcyjnej.

Osoby, które zdały egzamin końcowy otrzymują imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór).

Szkolenia energetyczne Rzeszów Fachowo i rzetelnie

Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w branży i tysiącom zrealizowanych kursów cieszymy się zaufaniem największych polskich przedsiębiorstw. Proponujemy szkolenia SEP dla osób pełnoletnich, a także organizujemy egzaminy państwowe umożliwiające uzyskanie uprawnień w grupach G1, G2 i G3.

Co nas charakteryzuje? Elastyczność, wysoka jakość kształcenia oraz działalność zgodna z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki.

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami eMKa Szkolenia.

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Udział w kursie SEP pozwala kursantom zdobyć uprawnienia potrzebne do wykonywania prac związanych z urządzeniami, instalacjami oraz sieciami elektroenergetycznymi. Praca w takim charakterze wymaga posiadania niezbędnej wiedzy teoretycznej oraz równie ważnych umiejętności praktycznych. Nasi klienci zdobywają je podczas praktycznego kursu elektryka-montażysty.

Uczestnicy szkolenia – w stałej współpracy z wykwalifikowanymi instruktorami - poznają tajniki urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych, w tym budowę, sposoby oznaczania, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów.

Kursanci zaznajamiają się również z osprzętem elektroinstalacyjnym, modułowym łączeniowym i zabezpieczającym w instalacjach elektrycznych. Osoby biorące udział w kursie, posiadający kompleksową wiedzę i niezbędne umiejętności praktyczne, przystępują do egzaminu na uprawnienia elektryczne.

Uprawnienia gazowe Rzeszów Zdobądź uprawnienia gazowe

Kursy SEP w Rzeszowie przeprowadzamy od wielu lat, umożliwiając kursantom uzyskanie tzw. uprawnień SEP w Grupie 3. Do kogo kierujemy ten pakiet szkoleń? Przede wszystkim do osób zajmujących się obsługą, konserwacją, remontami, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz, takich jak urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW, turbiny gazowe. Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl