Szkolenia, kurs SEP Gliwice zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

eMKa Szkolenia to firma świadcząca profesjonalne i kompleksowe usługi podnoszące kwalifikacje zawodowe osób dorosłych w zakresie tzw. uprawnień SEP. Oferujemy kursy wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru w zakresie uprawnień:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

a także:

  • praktyczne szkolenia pomiarowe
  • praktyczne kursy elektryka-montażysty dla początkujących
  • seminaria dokształcające, dopasowane do potrzeb Klienta

Nasza firma współpracuje z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, doświadczonymi wykładowcami i instruktorami z wieloletnim stażem.

Mapa Gliwice

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne),G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne),G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne),G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne),G3 (gazowe G)

Kursy tzw. SEP-owskie oraz egzaminy na uprawnienia elektryczne, grzewcze bądź gazowe odbywają się w kilku formach, takich jak:

  • szkolenia stacjonarne otwarte w Gliwicach i innych ponad 20 miastach Polski, na które mogą zapisywać się pojedyncze osoby lub niewielkie grupy
  • szkolenia stacjonarne zamknięte dla co najmniej 10 osób, realizowane na indywidualne zlecenia firm; kursy wraz z egzaminami na uprawnienia odbywają się na terenie całego kraju
  • szkolenia otwarte online w formie wideokonferencji, które odbywają się codziennie, trwają trzy godziny i kończą egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3. Na takie kursy zgłaszają się zazwyczaj pojedyncze osoby lub niewielkie grupy pracowników
  • szkolenia zamknięte online w formie wideokonferencji, które odbywają się w dowolnym, wspólnie ustalonym z Klientem terminie. Kursy dedykowane są grupom zorganizowanym, liczącym co najmniej 10 osób i mogą dotyczyć wybranej grupy uprawnień lub wszystkim trzem - G1, G2 i G3
  • szkolenia w formie samokształcenia na podstawie otrzymanych od eMKa Szkolenia materiałów edukacyjnych, kończące się egzaminem online przed państwową komisją kwalifikacyjną w formie indywidualnego połączenia wideo

Szkolenia kierujemy zarówno do ubiegających się o uprawnienia po raz pierwszy, jak i do osób odnawiających świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3.

Szkolenie, kurs SEP w Gliwicach Co musisz wiedzieć?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i mając na względzie aktualną sytuację epidemiologiczną, oferujemy szkolenia ONLINE (wideokonferencje) oraz e-learning (samokształcenie) w oparciu o udostępnione przez eMKa Szkolenia materiały edukacyjne (pliki elektroniczne oraz przygotowane przez naszych wykładowców filmy szkoleniowe). Równolegle prowadzimy szkolenia stacjonarne w Gliwicach, ściśle przestrzegając zaleceń GIS oraz MZ.

Aby zapisać się na szkolenie należy mieć ukończone 18 lat. Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje państwowe imienne świadectwo kwalifikacji, wydane przez komisję kwalifikacyjną. Dokument ważny jest przez pięć lat.

Na wybrany kurs można się zapisać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zespół eMKa Szkolenia skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów (m.in. terminu oraz godziny szkolenia/egzaminu). Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje imienne świadectwo kwalifikacyjne, które jest respektowane na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Gliwicach?

Uzyskanie tzw. uprawnień SEP znacząco poprawia pozycję ich posiadacza na rynku pracy i daje realną szansę na zatrudnienie w branży elektroenergetycznej. Cały sektor energetyczny, zarówno elektryczny, grzewczy, jak i gazowy, to wciąż dynamicznie rozwijające się działki polskiego przemysłu. Dlatego każdego roku rośnie zapotrzebowanie na specjalistów w tych dziedzinach.

Kończąc tzw. kurs SEP w Gliwicach i otrzymując pozytywny wynik egzaminu państwowego, otwierają Państwo przed sobą nowe możliwości zawodowe.

Terminarz szkoleń SEP Gliwice

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Gliwice w wersji online

Klientom eMKa Szkolenia proponujemy kursy elektroenergetyczne online w formie wideokonferencji, czyli interaktywnego wykładu z możliwością zadawania na bieżąco pytań prowadzącemu.

Jakie są zalety tego rozwiązania? Swobodna konwersacja z prowadzącym, możliwość rozwiewania pojawiąjących się pytań i wątpliwości podczas spotkania online, duży wybór terminów szkoleń – zarówno w dni robocze, jak i w soboty. Szkolenie kończy się egzaminem na uprawnienia w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną.

Drugą opcją jest e-learning, czyli samokształcenie dedykowane przede wszystkim osobom ubiegającym się o odnowienie wcześniej posiadanych uprawnień elektroenergetycznych. Na czym to polega? W oparciu o udostępnione przez eMKa Szkolenia materiały edukacyjne (pliki elektroniczne oraz filmy szkoleniowe dedykowane poszczególnym grupom uprawnień), uczestnicy przygotowują się do egzaminu online we własnym tempie, po czym przystępują do egzaminu online, którego termin ustalany jest indywidualnie z Klientem. Egzaminy w formie połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00, i trwają ok. 10 min./os).

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Gliwice Sprawdź kalendarz szkoleń

Od lat prowadzimy kursy pozwalające uzyskać tzw. uprawnienia SEP do 1kV i powyżej, które są niezbędne w pracy elektryka lub na podobnych stanowiskach.

Szkolenia SEP Grupa 1 skierowane są do osób zajmujących się lub planujących pracę w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną, w tym m.in. urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego bądź elektrycznej sieci trakcyjnej.

Po zdanym egzaminie otrzymują Państwo imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór). Terminarz szkoleń wraz z egzaminami dostępny jest na stronie: www.uprawnienia1kv.pl/terminarz-i-cennik.html W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do bezpośredniego ontaktu z działem obsługi Klienta eMKa Szkolenia.

Szkolenia energetyczne Gliwice Fachowo i rzetelnie

eMKa Szkolenia to firma z 15-letni doświadczeniem na rynku szkoleń zawodowych, której zaufały największe firmy w Polsce. eMKa Szkolenia specjalizuje się w organizacji egzaminów państwowych wraz z przygotowującymi do nich szkoleniami, pozwalającymi uzyskać uprawnienia w grupach G1, G2 i G3. Kilka tysięcy przeszkolonych osób w każdym roku kalendarzowym oraz jeszcze większa ilość wydanych świadectw kwalifikacji stanowią dowód profesjonalizmu i zaufania, jakim Klienci darzą eMKa Szkolenia. Stała, nieprzerwana i zgodna z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki działalność firmy, jak również przestrzeganie polskiego prawa, jakość kształcenia, elastyczne podejście do potrzeb Klienta oraz wysoka zdawalność egzaminów sprawiają, że Klienci doceniają i polecają eMKa Szkolenia. Zachęcamy do zapoznania się z otrzymanymi przez firmę referencjami www.uprawnienia1kv.pl/referencje.html

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Udział w kursie to pierwszy krok do uzyskania uprawnień niezbędnych do wykonywania prac związanych z urządzeniami, instalacjami i sieciami elektroenergetycznymi. Zdobycie gruntownej wiedzy teoretycznej to jedno. Jednak każda specjalizacja wymaga posiadania konkretnych umiejętności praktycznych. Ich uzyskanie umożliwia udział w praktycznym kursie elektryka-montażysty, podczas którego uczestnicy - pod czujmy okiem współpracujących z eMKa Szkolenia instruktorów – poznają m.in. budowę, sposoby oznaczania, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów. Zapoznają się również z osprzętem elektroinstalacyjnym oraz osprzętem modułowym łączeniowym i zabezpieczającym w instalacjach elektrycznych. Wyposażeni zarówno w wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne mogą śmiało przystępować do egzaminu na uprawnienia elektryczne.

Uprawnienia gazowe Gliwice Zdobądź uprawnienia gazowe

eMKa Szkolenia prowadzi kursy pozwalające zdobyć tzw. uprawnienia SEP w Grupie 3. Są one dedykowane osobom zajmującym się obsługą, konserwacją, remontami, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz, takich jak urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenie i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW czy turbiny gazowe.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl