Szkolenia, kurs SEP Gorzów Wielkopolski zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

W ofercie firmy eMKa Szkolenia znaleźć można kompleksowe usługi szkoleniowe z zakresu uprawnień SEP. Specjalizujemy się w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych osób pracujących lub planujących pracę w sektorze elektroenergetycznym. Oferujemy m.in. szkolenia wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru, w tym:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

A także: - kursy elektryka-montażysty dla początkujących

 • praktyczne szkolenia pomiarowe
 • seminaria dokształcające, ściśle dopasowane do potrzeb Klienta

Od początku swojej działalności współpracujemy z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Zrzeszamy najlepszych specjalistów w dziedzinie elektroenergetyki - pracujemy z wykwalifikowanymi wykład..

Mapa Gorzów Wielkopolski

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Oferujemy kursy SEP-owskie oraz egzaminy na uprawnienia grzewcze, elektryczne i gazowe w sprawdzonych formułach:

 • szkolenia stacjonarne otwarte w Gorzowie Wielkopolskim i innych polskich miastach (dedykowane pojedynczym osobom, a także niewielkim grupom)
 • zamknięte szkolenia stacjonarne dla większych grup (co najmniej 10-osobowych) przeprowadzane na indywidualne zlecenia firm; kursy i egzaminy w tej formie organizowane są na terenie całej Polski
 • szkoleń otwartych online w formie wideokonferencji przeprowadzanych codziennie w cyklach 3- godzinnych i kończących się egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3 (na ten rodzaj kursów zapisują się zazwyczaj pojedyncze osoby lub niewielkie grupy pracowników)
 • szkoleń zamkniętych online w formie wideokonferencji, które odbywają się w dowolnym, ustalonym wspólnie z klientem terminie (forma dedykowana grupom zorganizowanym, co najmniej 10-osobowym; kurs może dotyczyć jednej lub wszystkich trzech grup uprawnień – G1, G2 i G3)
 • szkoleń w formie samokształcenia, bazujących na otrzymanych od firmy eMKa Szkolenia materiałach edukacyjnych, zakończonych egzaminem online w formie indywidualnego połączenia wideo z państwową komisją kwalifikacyjną.

Bez względu na to, czy chcą Państwo zdobyć uprawnienia SEP po raz pierwszy, czy też jedynie odnowić świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3, w naszym pakiecie kursów bez wątpienia znajdą Państwo to, czego potrzebują.

Szkolenie, kurs SEP w Gorzowie Wielkopolskim Co musisz wiedzieć?

Firma eMKa Szkolenia oferuje kursy ONLINE (wideokonferencje) oraz e-learning (samokształcenie). Dostarczamy kursantom niezbędne materiały edukacyjne (pliki elektroniczne i filmy szkoleniowe przygotowane przez naszych wykładowców). Prowadzimy jednocześnie szkolenia stacjonarne w Gorzowie Wielkopolskim i innych polskich miastach.

Aby wziąć udział w kursie należy mieć ukończone 18 lat. Uczestnicy szkolenia po zdaniu egzaminu otrzymują państwowe imienne świadectwo kwalifikacji wydawane przez komisję kwalifikacyjną. Dokument ten jest ważny przez 5 lat. Respektuje się go na terenie całej Polski i w krajach Unii Europejskiej.

Jak zapisać się na kurs? Wystarczy skontaktować się z nami poprzez e-mail zgłoszeniowy lub skorzystać z formularza na naszej stronie internetowej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Gorzowie Wielkopolskim?

Osoba, która ukończyła kurs SEP w Gorzowie Wielkopolskim i otrzymała pozytywny wynik egzaminu państwowego zyskuje zupełnie nowe możliwości zawodowe. Może znaleźć pracę w prężnie rozwijającej się branży elektroenergetycznej, zgodnie z kwalifikacjami.

Jeśli zatem planują Państwo zmianę ścieżki kariery, warto rozważyć udział w kursie SEP. Posiadanie państwowego imiennego świadectwa kwalifikacji znacznie poprawia pozycję na rynku pracy.

Terminarz szkoleń SEP Gorzów Wielkopolski

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Gorzów Wielkopolski w wersji online

Organizujemy kursy SEP w dni robocze i w soboty. Każde szkolenie online kończy się egzaminem w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną. Wideokonferencje oraz interaktywne wykłady to doskonałe rozwiązanie – umożliwia swobodną rozmowę z wykładowcą. Możliwość zadawania pytań podczas wykładu ułatwia naukę i pozwala na bieżąco rozwiewać wszelkie wątpliwości dotyczące omawianego materiału.

Oferujemy ponadto e-learning, czyli samokształcenie dla osób odnawiających posiadane już uprawnienia elektroenergetyczne. Dostarczamy kursantom wszelkie pomoce szkoleniowe i edukacyjne.

Egzaminy online przed komisją kwalifikacyjną odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00- 13:00 i 18:00-20:00; trwają ok. 10 min./os.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Gorzów Wielkopolski Sprawdź kalendarz szkoleń

Firma eMKa Szkolenia posiada 15-letnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu kursów z zakresu uprawnień SEP do 1kV i powyżej. Ich uzyskanie jest konieczne w przypadku osób, które planują wykonywanie pracy elektryka.

Szkolenia SEP Grupa 1 dedykowane są osobom zajmującym się lub planującym rozpoczęcie pracy przy eksploatacji lub/i dozorze urządzeń, instalacji lub sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Do takich urządzeń należą:

 • urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej
 • urządzenia, instalacje i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV
 • sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego – urządzenia elektrotermiczne
 • urządzenia do elektrolizy
 • zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW
 • elektryczne sieci trakcyjne.

Szkolenia energetyczne Gorzów Wielkopolski Fachowo i rzetelnie

W ciągu wielu lat pracy przeszkoliliśmy tysiące osób. Nieprzerwanie od początku działalności organizujemy egzaminy państwowe oraz szkolenia pozwalające zdobyć uprawnienia w grupach G1, G2 i G3. Działamy zgodnie z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki działalność naszej firmy, jak i z przepisami polskiego prawa. Wysoka zdawalność, elastyczne podejście do potrzeb klienta oraz tysiące wydanych świadectw kwalifikacji sprawiają, że partnerzy biznesowi darzą nas zaufaniem i polecają nas innym.

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami eMKa Szkolenia:

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Zdobycie uprawnień SEP otwiera wiele nowych możliwości zawodowych. Każdy, kto chce rozpocząć pracę na stanowisku związanym z urządzeniami, instalacjami i sieciami elektroenergetycznymi, powinien wziąć udział w szkoleniu SEP. Podczas kursu uczestnicy zdobywają szeroką wiedzę teoretyczną, a także niezbędne umiejętności praktyczne.

Osoby biorące udział w kursie na elektryka-montażystę poznają m.in. specyfikę osprzętu elektroinstalacyjnego, osprzętu modułowego łączeniowego i zabezpieczającego w instalacjach elektrycznych. Zapoznają się z budową, sposobami oznaczania, doboru oraz zastosowaniem kabli i przewodów. A wszystko to pod czujnym okiem instruktora. Kursanci uzbrojeni w wiedzę praktyczną i teoretyczną mogą bez obaw przystąpić do egzaminu na uprawnienia elektryczne.

Uprawnienia gazowe Gorzów Wielkopolski Zdobądź uprawnienia gazowe

Prowadzeniu kursów umożliwiających zdobycie tzw. uprawnień SEP w Grupie 3 to specjalność naszej firmy.

Kto może się zapisać na kurs? Przede wszystkim osoby zajmujące się na co dzień obsługą, konserwacją, remontami, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz. S

Są to osoby pracujące przy:

 • urządzeniach do produkcji paliw gazowych
 • generatorach gazu
 • urządzeniach do magazynowania paliw gazowych
 • turbinach gazu
 • przemysłowych odbiornikach paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW
 • sieci gazowej rozdzielczej o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa
 • urządzeniach i instalacjach gazowych o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl