Szkolenia z zarządzania wspólnotami oraz spółdzielami mieszkaniowymi w zakresie podatków oraz księgowości

Podatki, księgowość i rozliczenia - od teraz nie będą już tajemnicą! A to dzięki naszym szkoleniom skierowanym do firm zarządzających wspólnotami oraz spółdzielniami mieszkaniowymi. Tematyka o tyle istotna, że finanse to czuły punkt każdego lokatora.

Tematyka szkoleń

szkolenie zarządzanie wspólnotami

Szkolenia dla firm to ważny sposób na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Podczas takiej formy nauki przekazane zostaną nie tylko suche informacje, ale także i sposób zastosowania wiedzy w praktyce. Doświadczeni prowadzący pokażą, na konkretnych przykładach, jak rozwiązywać zawiłe kwestie rozliczeń finansowych czy jak poradzić sobie z kwestią podatków. Skorzystają na tym małe i duże spółdzielnie oraz wszystkie wspólnoty mieszkaniowe. Dzięki programowi opartemu także na praktycznym podejściu do finansów wyniesioną z kursu wiedzy wszyscy uczestnicy będą mogli łatwo zastosować w codziennej pracy. Podczas szkolenia pokazane zostaną konkretne rozwiązania dotyczące rozliczeń podatkowych czy prowadzenia księgowości. To o tyle ważne, że pracując w firmie obsługującej wspólnoty lub w spółdzielni mieszkaniowej, rozliczamy pieniądze mieszkańców, a wszystkie operacje finansowe muszą być przeprowadzone zgodnie z zapisami ustaw, rozporządzeń i innych aktów prawnych.

Szkolenia dla firm to punkt obowiązkowy dla wszystkich pracowników pracujących w dziale księgowości. Zwłaszcza w XXI wieku, który wymaga od pracowników ciągłego dokształcania, zdobywania nowej wiedzy i uzupełniania posiadanych informacji. To szczególnie ważne w przypadku pracy, która opiera się także na znajomości aktów prawnych i przepisów. Ciągłe zmiany legislacyjne sprawiają, że szkolenia są niezbędne, by praca wykonywana była rzetelnie, dokładnie i przede wszystkim zgodnie z obowiązującym prawem.

Certyfikat

Po szkoleniu każdy z uczestników otrzymuje stosowny certyfikat oraz materiały, które pozwolą na utrwalenie zdobytej wiedzy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, dopasujemy termin, miejsce szkolenia oraz jego tryb - tak, by najlepiej odpowiadało Państwa potrzebom. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego jak i mailowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl