Szkolenia, kurs SEP Częstochowa zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Firma eMKa Szkolenia świadczy kompleksowe usługi podnoszące kwalifikacje zawodowe osób w zakresie tzw. uprawnień SEP, w tym kursy wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Oferujemy ponadto:

  • praktyczne szkolenia pomiarowe
  • kursy elektryka-montażysty dla początkujących
  • seminaria dokształcające

Od lat współpracujemy z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki oraz wyspecjalizowaną kadrą wykładowców i instruktorów.

Mapa Częstochowa

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenia dedykujemy zarówno ubiegającym się o uprawnienia po raz pierwszy, jak i osobom odnawiającym świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3. Kursy SEP na uprawnienia elektryczne, grzewcze bądź gazowe prowadzone przez eMKa Szkolenia odbywają się w kilku formach:

  • szkolenia stacjonarne otwarte w Ciechanowie i w innych polskich miastach, w których mogą brać udział pojedyncze osoby bądź niewielkie grupy
  • grupowe szkolenia stacjonarne zamknięte, realizowane na zlecenia firm (kursy i egzaminy odbywają się na terenie całego kraju)
  • otwarte szkolenia online w formie wideokonferencji - odbywają się codziennie, kończą egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3; forma ta dedykowana jest pojedynczym osobom lub niewielkim grupom
  • zamknięte szkolenia online w formie wideokonferencji – organizowane dla grup co najmniej 10-osobowych; odbywają się w terminie ustalonym z Klientem
  • szkolenia w formie samokształcenia, kończące się egzaminem online przed państwową komisją kwalifikacyjną w formie indywidualnego połączenia wideo (eMKa Szkolenia dostarcza kursantom materiały edukacyjne)

Szkolenie, kurs SEP w Częstochowie Co musisz wiedzieć?

W kursach SEP biorą udział osoby ubiegające się o uprawnienia po raz pierwszy, a także Klienci odnawiający świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3. Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną, oferujemy szkolenia ONLINE (wideokonferencje) oraz e-learning (samokształcenie), które bazują na udostępnionych przez naszą firmę materiałach szkoleniowych. Jednocześnie prowadzimy szkolenia stacjonarne w Częstochowie, ściśle przestrzegając zaleceń takich instytucji, jak Główny Inspektorat Sanitarny oraz Ministerstwo Zdrowia.

W kursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie www lub drogą mailową. Po zdanym egzaminie uczestnik szkolenia otrzymuje od komisji kwalifikacyjnej państwowe imienne świadectwo kwalifikacji. Dokument jest respektowany na terenie całej Polski i UE (ważny przez 5 lat).

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Częstochowie?

Posiadanie uprawnień SEP daje realną szansę na zatrudnienie w sektorze elektrycznym, grzewczym i gazowym, gdzie wciąż brakuje specjalistów. Kończąc tzw. kurs SEP w Częstochowie, po otrzymaniu pozytywnego wyniku egzaminu państwowego otwierają się przed naszymi Klientami nowe możliwości rozwoju zawodowego.

Terminarz szkoleń SEP Cęstochowa

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Częstochowa w wersji online

W ofercie eMKa Szkolenia nie mogło zabraknąć kursów elektroenergetycznych online w formie wideokonferencji. Podczas interaktywnego szkolenia można swobodnie zadawać pytania wykładowcom i na bieżąco rozwiewać pojawiające się wątpliwości. Oferujemy duży wybór terminów kursów, odbywających się od poniedziałku do soboty, kończących się egzaminem w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną.

Wygodną alternatywą jest również e-learning, czyli samokształcenie. Forma ta polecana jest przede wszystkim osobom ubiegającym się o odnowienie uprawnień elektroenergetycznych. Uczestnicy kursu otrzymują od nas materiały edukacyjne (pliki elektroniczne oraz filmy szkoleniowe) i przygotowują się do egzaminu online we własnym zakresie.

Egzaminy w formie połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną odbywają się w dni robocze w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00, trwają ok. 10 min./os.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Częstochowa Sprawdź kalendarz szkoleń

Oferujemy kursy umożliwiające zdobycie tzw. uprawnień SEP do 1kV i powyżej, które są konieczne w pracy elektryka lub na podobnych stanowiskach. W szkoleniach Grupy 1 biorą udział pracownicy lub osoby planujące pracę w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną, w tym m.in. urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego bądź elektrycznej sieci trakcyjnej.

Uczestnicy kursu, którzy zdali egzamin, otrzymują imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór). Aktualny terminarz szkoleń wraz z egzaminami znaleźć można na: www.uprawnienia1kv.pl/terminarz-i-cennik.html Mają Państwo pytania? Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi Klienta eMKa Szkolenia.

Szkolenia energetyczne Częstochowa Fachowo i rzetelnie

Firma eMKa Szkolenia posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji oraz prowadzenia szkoleń zawodowych i egzaminów państwowych, umożliwiających uzyskanie uprawnień w grupach G1, G2 i G3. Jakość kształcenia, elastyczność, zgodna z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki działalność naszej firmy, a także wysoka zdawalność egzaminów sprawiają, że cieszymy się dużym zaufaniem Klientów. Referencje udostępniliśmy na stronie firmowej: www.uprawnienia1kv.pl/referencje.html

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Udział w szkoleniu prowadzonym przez eMKa Szkolenia pozwoli uczestnikom uzyskać uprawnienia do wykonywania prac związanych z instalacjami i sieciami elektroenergetycznymi. Umożliwia zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych. Kursanci poznają m.in. budowę, sposoby oznaczania, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów, zaznajamiają się z osprzętem elektroinstalacyjnym oraz modułowym łączeniowym i zabezpieczającym w instalacjach elektrycznych. Kurs zakończony jest egzaminem na uprawnienia elektryczne.

Uprawnienia gazowe Częstochowa Zdobądź uprawnienia gazowe

W ofercie eMKa Szkolenia znaleźć można kompleksowe kursy na uprawnienia SEP w Grupie 3, przeznaczone dla osób zajmujących się obsługą, konserwacją, remontami, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz, takich jak urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenie i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW czy turbiny gazowe.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl