Szkolenia, kurs SEP Łódź zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Kursy pozwalające zdobyć tzw. uprawnienia SEP-owskie znajdą Państwo w ofercie doświadczonej firmy eMKa Szkolenia. Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług szkoleniowych podnoszących kwalifikacje zawodowe tysięcy osób. Prowadzimy działalność we współpracy z komisją kwalifikacyjną, którą powołuje prezes Urzędu Regulacji Energetyki, a także z wykwalifikowanymi wykładowcami i instruktorami.

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Oferujemy ponadto:

 • praktyczne szkolenia pomiarowe
 • kursy elektryka-montażysty dla początkujących
 • seminaria dokształcające, dopasowane do potrzeb Klienta

Mapa Łódź

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Co znaleźć można w ofercie eMKa Szkolenia? Seroki pakiet szkoleń odpowiadający aktualnym potrzebom naszych klientów. Oferujemy kursy SEP-owskie, a także egzaminy na uprawnienia elektryczne, grzewcze bądź gazowe w następujących formułach:

 • szkolenia stacjonarne otwarte w Łodzi i innych polskich miastach, kierowane do pojedynczych osób, jak i niewielkich grup
 • szkolenia stacjonarne zamknięte dla grup co najmniej 10-osobowych organizowane na indywidualne zlecenia firm; kursy w tej formie wraz z egzaminami odbywają się na terenie całego kraju
 • 3-godzinne kursy otwarte online (wideokonferencje), które odbywają się codziennie i kończą egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3 (z tej formuły korzystają pojedyncze osoby lub niewielkie grupy pracowników)
 • odbywają się codziennie w cyklach 3-godzinnych i kończą egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3 (na ten rodzaj kursów zapisują się zazwyczaj pojedyncze osoby lub niewielkie grupy pracowników)
 • szkolenia zamknięte online w formie wideokonferencji, organizowane w ustalonym wspólnie z klientem terminie (przeznaczone głównie dla grup zorganizowanych, co najmniej 10-osobowym; kursy dotyczą jednej lub wszystkich trzech typów uprawnień – G1, G2 i G3)
 • szkolenia w formie samokształcenia, bazujące na otrzymanych od firmy eMKa Szkolenia materiałach edukacyjnych, zakończone egzaminem online w formie indywidualnego połączenia wideo z państwową komisją kwalifikacyjną

Szkolenie, kurs SEP w Łodzi Co musisz wiedzieć?

Mając na względzie potrzeby klientów oraz ich komfort, nasza firma proponuje m.in.:

 • szkolenia ONLINE w formie wideokonferencji
 • e-learning, czyli samokształcenie

Gwarantujemy naszym kursantom wszelkie materiały szkoleniowe, w tym pliki elektroniczne i filmy edukacyjne opracowane przez naszych wykładowców oraz instruktorów. Prowadzimy równocześnie stacjonarne kursy SEP w Łodzi. Kto może skorzystać z naszej oferty? Każda osoba pełnoletnia, która chce zdobyć uprawnienia SEP-owskie.

Po otrzymaniu pozytywnego wyniku egzaminu kursant otrzymuje państwowe imienne świadectwo kwalifikacji, wydane przez komisję kwalifikacyjną. Dokument taki:

 • jest ważny przez 5 lat
 • jest respektowany na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

Jak zapisać się na szkolenie?

 • za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego umieszczonego na naszej stronie internetowej
 • wysłać do nas e-mail zgłoszeniowy

Dział Obsługi Klienta eMKa Szkolenia skontaktuje się z każdym uczestnikiem w celu ustalenia terminu oraz godziny szkolenia bądź egzaminu.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Łodzi?

Przed osobą, która ukończyła kurs SEP w Łodzi otwierają się nowe ścieżki kariery zawodowej. Kursant po zdaniu egzaminu państwowego otrzymuje państwowe imienne świadectwo kwalifikacji, znacznie poprawiając swoją pozycję na rynku pracy. Dynamicznie rozwijający się sektor elektroenergetyczny wciąż boryka się z problemami kadrowymi z uwagi na brak specjalistów.

Zatem jeśli pragną Państwo zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe albo odnowić posiadane już uprawnienia SEP, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy eMKa Szkolenia.

Terminarz szkoleń SEP Łódź

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Łódź w wersji online

Organizujemy kursy online w dni robocze i w soboty. Każdy z nich kończy się egzaminem w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną. Wideokonferencje, czyli szkolenia elektroenergetyczne online mają wiele zalet: umożliwiają konwersację z wykładowcą, w tym zadawanie pojawiających się podczas szkoleń online pytań. Możliwość zdalnego uczestnictwa w kursie SEP to spore ułatwienie. Na uwagę zasługuje również e- learning, czyli samokształcenie. Formuła ta przeznaczona jest dla osób pragnących odnowić wcześniej posiadane uprawnienia elektroenergetyczne.

Wszyscy uczestnicy kursu w formie e-learningu otrzymują dostęp do rzetelnie opracowanych materiałów edukacyjnych z zakresu wybranej grupy uprawnień.

Kursant może przygotowywać się do egzaminu online we własnym tempie. Egzaminy online przed komisją kwalifikacyjną trwają 10 minut i odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 oraz 18:00-20:00.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Łódź Sprawdź kalendarz szkoleń

Nasza firma specjalizuje się w organizacji oraz realizowaniu kursów z zakresu uprawnień SEP do 1kV i powyżej, które to uprawnienia są niezbędne do wykonywania pracy elektryka.

W szkoleniach SEP Grupa 1 biorą udział przede wszystkim osoby zajmujące się lub planujące pracę przy eksploatacji lub/i dozorze urządzeń, instalacji lub sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną. Mowa o takich urządzeniach, jak:

 • urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej
 • urządzenia, instalacje i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV
 • urządzenia elektrotermiczne
 • urządzenia do elektrolizy, – sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego
 • elektryczne sieci trakcyjne
 • zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW

Każdy kursant po zdaniu egzaminu otrzymuje imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór). Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym terminarzem szkoleń i egzaminów: www.uprawnienia1kv.pl/terminarz-i-cennik.html W przypadku pytań mogą Państwo skontaktować się z Działem Obsługi Klienta eMKa Szkolenia.

Szkolenia energetyczne Łódź Fachowo i rzetelnie

Szukają Państwo sprawdzonej firmy na rynku szkoleń zawodowych pozwalających zdobyć uprawnienia w grupach G1, G2 i G3? eMKa Szkolenia posiada 15-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Tysiące przeszkolonych osób rocznie oraz współpraca z największymi firmami w Polsce są dowodem profesjonalizmu i zaufania, jakim darzą nas klienci oraz partnerzy biznesowi.

Działamy nieprzerwanie, zgodnie z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki, przestrzegając polskiego prawa. Co nas wyróżnia? Rzetelność, najwyższa jakość kształcenia, wysoka zdawalność egzaminów. Z referencjami eMKa Szkolenia można się zapoznać na: www.uprawnienia1kv.pl/referencje.html

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Osoby planujące pracę na stanowisku związanym z obsługą czy też konserwacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, muszą wziąć udział w szkoleniu, umożliwiającym zdobycie uprawnień SEP- owskich. Kursanci uzyskują niezbędną wiedzę teoretyczną, a także szerokie umiejętności praktyczne.

Zapoznają się m.in. z budową, sposobami oznaczania, doboru oraz zastosowaniem kabli i przewodów oraz z osprzętem elektroinstalacyjnym, osprzętem modułowym łączeniowym i zabezpieczającym w instalacjach elektrycznych. Wykłady prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę składającą się z najlepszych specjalistów w dziedzinie elektroenergetyki.

Uprawnienia gazowe Łódź Zdobądź uprawnienia gazowe

Na kurs umożliwiający zdobycie tzw. uprawnień SEP w Grupie 3. mogą zapisać się osoby pełnoletnie zajmujące się obsługą, remontami, konserwacją, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz.

Uczestnicy kursu zdobywają gruntowną wiedzę o urządzeniach do produkcji paliw gazowych, urządzeniach do magazynowania paliw gazowych, generatorach gazu, przemysłowych odbiornikach paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW, sieci gazowej rozdzielczej o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzeniach i instalacjach gazowych o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, a także o turbinach gazowych. Wiedza ta pozwala kursantom pozytywnie zdać egzamin państwowy, a następnie wejść w szeregi cenionych specjalistów w dziedzinie elektroenergetyki.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl