Szkolenia, kurs SEP Warszawa zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

eMKa Szkolenia oferuje profesjonalne kursy w zakresie tzw. uprawnień SEP. Od lat zajmujemy się świadczeniem usług podnoszących kwalifikacje zawodowe osób dorosłych. Działamy kompleksowo oferując pakiet szkoleń klientom indywidualnym oraz grupowym. Współpracujemy z wieloma firmami w Polsce.

Co znajdą Państwo w ofercie eMKa Szkolenia? Są to m.in.:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Poza wyżej wymienionymi kursami proponujemy ponadto praktyczne szkolenia pomiarowe, seminaria dokształcające i kursy elektryka-montażysty dla początkujących. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta.

Mapa Warszawa

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Wśród kursów SEP-owskich wraz z egzaminami na uprawnienia elektryczne, grzewcze lub gazowe znaleźć można:

  • szkolenia stacjonarne otwarte w Warszawie i innych polskich miastach; biorą w nich udział pojedyncze osoby albo niewielkie grupy
  • szkolenia stacjonarne zamknięte dla grup minimum 10 osób, przeprowadzane na zlecenie firm; kursy i egzaminy realizowane są w różnych miastach w Polsce
  • nowoczesne szkolenia zamknięte online, czyli wideokonferencje, odbywające się w ustalonym z klientem terminie; szkolenia tego rodzaju mogą dotyczyć jednej lub wszystkich trzech grup uprawnień
  • kursy otwarte online w formie wideokonferencji, przeznaczone dla pojedynczych klientów lub małych grup; przeprowadzane w cyklach 3-godzinnych; zakończone egzaminem na uprawnienia G1, G2, G3
  • samokształcenie, czyli indywidualne kursy kończące się egzaminem online w postaci połączenia wideo przed państwową komisją kwalifikacyjną

Oferujemy wygodne i nowoczesne szkolenia SEP dla klientów ubiegających się o uprawnienia SEP pierwszy raz, jak i dla osób odnawiających posiadane świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3.

Szkolenie, kurs SEP w Warszawie Co musisz wiedzieć?

Firma eMKa Szkolenia proponuje swoim klientom praktyczne wideokonferencje, tj. kursy ONLINE, a także e-learning, czyli samokształcenie. Nasza firma dostarcza kursantom niezbędne do nauki materiały edukacyjne (m.in. pliki elektroniczne oraz filmy szkoleniowe opracowane przez wykwalifikowaną kadrę). Jednocześnie realizujemy kursy stacjonarne w Warszawie. Z obu rodzajów szkoleń mogą korzystać osoby pełnoletnie. Każdy kursant, który zda egzamin końcowy otrzyma państwowe imienne świadectwo kwalifikacji. Dokument ten wydaje komisja kwalifikacyjna. Jest ważny przez 5 lat.

Zapisy na kurs przyjmujemy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej eMKa Szkolenia albo pocztą e-mail. Nasz Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z wszystkimi zainteresowanymi w celu ustalenia m.in. terminu i godziny kursu/egzaminu.

Ważna informacja: imienne świadectwa kwalifikacyjne są uznawane w Polsce oraz w całej Unii Europejskiej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Warszawie?

Przede wszystkim dlatego, że osoby posiadające uprawnienia SEP mają większą szansę na zdobycie dobrej pracy w branży elektroenergetycznej, m.in. w sektorze energetycznym, grzewczym lub gazowym. Jest to prężnie rozwijająca się działka przemysłu w Polsce i na całym świecie. Wymaga zaangażowania wielu fachowców uzbrojonych w szeroką wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne.

Terminarz szkoleń SEP Warszawa

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Warszawa w wersji online

Jedną z propozycji firmy eMKa Szkolenia są kursy elektroenergetyczne online w trybie zdalnym (wideokonferencje). Jest to interaktywny wykład z możliwością zadawania pytań i swobodnej rozmowy z wykładowcami.

Największe atuty tej formuły:

- kurs można odbyć bez wychodzenia z domu

- duży wybór terminów szkoleń (w dni robocze i soboty)

- egzamin końcowy również odbywa się w trybie zdalnym, poprzez indywidualne połączenie wideo z komisją kwalifikacyjną

Inną, równie efektywną opcją jest e-learning, czyli samokształcenie. Z tej formy kursów mogą skorzystać przede wszystkim osoby starające się o odnowienie posiadanych uprawnień elektroenergetycznych. Natomiast naszym zadaniem jest dostarczenie kursantom niezbędnych materiałów edukacyjnych (pliki elektroniczne oraz filmy dotyczące konkretnej grupie uprawnień). Osoby biorące udział w szkoleniu przygotowują się do egzaminu we własnym tempie. Egzaminy końcowe odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00; trwają ok. 10 min./os. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Warszawa Sprawdź kalendarz szkoleń

Wśród naszych propozycji szkoleń znajdą Państwo profesjonalnie przygotowane kursy pozwalające zdobyć uprawnienia SEP do 1kV i powyżej. Usługi te kierujemy do wszystkich osób, które planują pracę elektryka lub na innym pokrewnym stanowisku. Chcą Państwo podjąć pracę w branży elektroenergetycznej? Wystarczy zdobyć uprawnienia w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną, w tym m.in. urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego bądź elektrycznej sieci trakcyjnej. Każdy kursant po otrzymaniu pozytywnego wyniku egzaminu zyskuje imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór).

Terminarz szkoleń i egzaminów opublikowaliśmy na:

Szkolenia energetyczne Warszawa Fachowo i rzetelnie

Od lat cieszymy się zaufaniem największych polskich przedsiębiorstw. Mamy na swoim koncie tysiące zrealizowanych szkoleń stacjonarnych oraz online. Oferujemy kursy SEP dla osób pełnoletnich. Organizujemy egzaminy państwowe umożliwiające uzyskanie uprawnień we wszystkich trzech grupach G1, G2 i G3. Naszą mocną stroną jest wysoka jakość kształcenia, indywidualne podejście oraz kompleksowa działalność zgodna z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki.

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami firmy na:

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Co zyskuje osoba biorąca udział w kursie na uprawnienia SEP? Uczestnictwo w szkoleniu pozwala zdobyć kwalifikacje potrzebne do wykonywania prac związanych z urządzeniami, instalacjami oraz sieciami elektroenergetycznymi. Ogromną rolę w przypadku tego rodzaju stanowisk pracy odgrywa zarówno wiedza teoretyczna, jak i umiejętności praktyczne. Aby je zdobyć, wystarczy zapisać się na kurs elektryka-montażysty. Kursanci poznają tajniki osprzętu - urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych, w tym budowę, sposoby oznaczania, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów. Uczestnicy szkolenia poznają również osprzęt elektroinstalacyjny, modułowy łączeniowy i zabezpieczający w instalacjach elektrycznych. Następnie przystępują do egzaminu na uprawnienia SEP.

Uprawnienia gazowe Warszawa Zdobądź uprawnienia gazowe

Kursy SEP w Warszawie organizujemy i przeprowadzamy od 15 lat. Dzięki nim kursanci uzyskują uprawnienia SEP w Grupie 3. Ten pakiet szkoleń kierujemy głównie do osób zajmujących się obsługą, konserwacją, remontami, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz, takich jak urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW czy turbiny gazowe. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej naszej firmy.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl