Szkolenia, kurs SEP Toruń zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Od kilkunastu lat firma eMKa Szkolenia oferuje kompleksowe usługi podnoszące kwalifikacje zawodowe osób dorosłych. Proponujemy szkolenia w zakresie tzw. uprawnień SEP-owskich. Z naszej oferty korzystają klienci indywidualni, przedsiębiorstwa i instytucje.

Współpracujemy z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, a także z wykwalifikowanymi instruktorami i wykładowcami.

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Przeprowadzamy kursy z egzaminami końcowymi Eksploatacji i Dozoru w zakresie takich uprawnień, jak:

  • praktyczne szkolenia pomiarowe
  • kursy elektryka-montażysty dla początkujących
  • seminaria dokształcające na indywidualne zlecenie firm

Mapa Toruń

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia SEP-owskie wraz z egzaminami na uprawnienia elektryczne, grzewcze lub gazowe w różnych formach:

  • szkolenia stacjonarne otwarte w Toruniu dedykowane pojedynczym kursantom albo niewielkim grupom osób
  • szkolenia stacjonarne zamknięte dla większych, minimum 10-os. grup, realizowane na zlecenia firm kursy i egzaminy organizowane są w różnych miastach Polski
  • szkolenia zamknięte online w formie wideokonferencji, organizowane w ustalonym z klientem terminie dotyczą jednej lub wszystkich trzech grup uprawnień
  • kursy otwarte online w formie wideokonferencji w cyklach 3-godz., zakończone egzaminem na uprawnienia G1, G2, G3; formuła dedykowana pojedynczym klientom lub małym grupom uczestników
  • samokształcenie, czyli indywidualne kursy kończące się egzaminem online w formie połączenia wideo przed państwową komisją kwalifikacyjną; uczestnicy otrzymują od nas materiały szkoleniowe

Szkolenie, kurs SEP w Toruniu Co musisz wiedzieć?

Proponujemy naszym klientom wideokonferencje, czyli kursy ONLINE oraz bardzo wygodny e-learning (forma samokształcenia). Uczestnicy kursu odbywają szkolenia mając dostęp do różnorodnych, profesjonalnie opracowanych materiałów edukacyjnych (m.in. pliki elektroniczne, filmy szkoleniowe).

Prowadzimy również szkolenia stacjonarne w Toruniu. Ze szkoleń w obu trybach mogą korzystać osoby, które ukończyły 18 lat. Zdając egzamin końcowy kursant otrzymuje państwowe imienne świadectwo kwalifikacji, wydawane przez komisję kwalifikacyjną. Dokument jest ważny przez 5 lat i otwiera nowe ścieżki kariery zawodowej. Imienne świadectwa kwalifikacyjne są respektowane w Polsce i w całej Unii Europejskiej.

Wszystkich zainteresowanych kursami SEP zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej lub do zgłoszenia się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dział Obsługi Klienta eMKa Szkolenia skontaktuje się z wszystkimi zainteresowanymi osobami.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Toruniu?

Chcą Państwo zdobyć pracę w prężnie rozwijającej się branży elektroenergetycznej (sektorze energetycznym, grzewczym i/lub gazowym)? Warunkiem koniecznym jest posiadanie stosownych uprawnień SEP. Zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie bezustannie rośnie, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Wystarczy wziąć udział w szkoleniu SEP w Toruniu i zdać egzamin państwowy, aby skutecznie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Terminarz szkoleń SEP Toruń

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Toruń w wersji online

Nowoczesne szkolenia elektroenergetyczne online (wideokonferencje) cieszą się dużą popularnością. Kursy w formie interaktywnego wykładu z możliwością zadawania pytań prowadzącemu mają mnóstwo zalet, w tym duży wybór terminów szkoleń (w dni robocze i soboty). Egzamin końcowy to indywidualne połączenie wideo z komisją kwalifikacyjną.

Wygodną opcją jest również e-learning (samokształcenie). Kursy w tej formule skierowane są przede wszystkim do osób chcących odnowić uzyskane wcześniej uprawnienia elektroenergetyczne.

My dostarczamy uczestnikom szkolenia profesjonalne materiały edukacyjne. Uczestnicy przygotowują się do egzaminu online w swoim tempie. Egzaminy kończące szkolenie odbywają się w dni robocze w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00. Każdy trwa ok. 10 min./os.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia. Licząc na owocną współpracę pozostajemy do dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Toruń Sprawdź kalendarz szkoleń

Oferujemy profesjonalnie przygotowane szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia SEP do 1kV i powyżej. Ten rodzaj kursów przeznaczony jest dla osób, które planują podjęcie pracy elektryka lub na innym podobnym stanowisku w branży elektroenergetycznej w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną, w tym m.in. urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego bądź elektrycznej sieci trakcyjnej. Uczestnik kursu, który zdał egzamin końcowy otrzymuje imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór).

Najbliższe terminy szkoleń i egzaminów znajdą Państwo na naszej stronie:

Szkolenia energetyczne Toruń Fachowo i rzetelnie

Od 15 lat naszej działalności cieszymy się zaufaniem największych polskich firm. Oferujemy nowoczesne szkolenia SEP wraz z egzaminami państwowymi umożliwiającymi uzyskanie uprawnień SEP w grupach G1, G2 i G3. Wyróżnia nas elastyczne podejście do klientów, wysoka jakość kształcenia oraz stała działalność zgodna z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki.

Posiadamy liczne referencje, które udostępniamy na naszej stronie internetowej:

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Nowoczesne kursy organizowane przez eMKa Szkolenia skierowane są do osób pełnoletnich i pozwalają zdobyć uprawnienia konieczne do wykonywania prac związanych z obsługą urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych. Nasze kursy umożliwiają uczestnikom uzyskanie niezbędnej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.

Podczas szkoleń kursanci poznają m.in.:

- urządzenia

- instalacje

- sieci elektroenergetyczne

a w szczególności:

- ich budowę

- sposoby oznaczania

- dobór oraz zastosowanie kabli i przewodów

Z tak szeroką wiedzą i umiejętnościami praktycznymi uczestnicy szkolenia mogą bezproblemowo przystąpić do egzaminu na uprawnienia elektryczne.

Uprawnienia gazowe Toruń Zdobądź uprawnienia gazowe

Kursy SEP w Toruniu organizujemy od 15 lat. Dzięki nim kursanci uzyskują m.in. uprawnienia SEP w Grupie 3. Ten pakiet szkoleń kierujemy przede wszystkim do osób zajmujących się:

- obsługą, konserwacją, remontami, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz, takich jak urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW czy turbiny gazowe.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl