Szkolenia, kurs SEP Katowice zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Potrzebują Państwo uprawnień do wykonywania zawodu? Oferujemy szkolenia wraz z egzaminami SEP stacjonarnie lub przez internet.

Firma eMKa posiada w ofercie szkolenia dla osób dorosłych, w tym kursy wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru w zakresie takich uprawnień, jak:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Proponujemy ponadto praktyczne szkolenia pomiarowe, seminaria dokształcające oraz kursy elektryka- montażysty dla początkujących. Gwarantujemy najwyższy poziom kształcenia. Współpracujemy z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, wykwalifikowanymi oraz doświadczonymi wykładowcami i instruktorami.

Mapa Katowice

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Ofertę kierujemy zarówno do osób ubiegających się o uprawnienia po raz pierwszy, jak i do klientów odnawiających świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3.

 • szkolenia stacjonarne otwarte w Katowicach, a także w ponad 20 innych miastach Polski; ten rodzaj kursu przeznaczony jest dla pojedynczych osób lub niewielkich grup
 • szkolenia stacjonarne zamknięte dla grup minimum 10-osobowych; realizowane są na indywidualne zlecenia firm; przeprowadzane na terenie całego kraju
 • szkolenia otwarte online (wideokonferencje), odbywające się w cyklach 3-godzinnych i kończące egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3 (dedykowane pojedynczym osobom oraz niewielkim grupom pracowników)
 • zamknięte szkolenia online w formie wideokonferencji – to niezwykle elastyczna forma; kursy odbywają się w dowolnym terminie ustalonym z klientem; szkolenie przeznaczone jest dla grup zorganizowanych, minimum 10-osobowych; kurs odbywa się w zakresie jednej lub wszystkich trzech grup uprawnień (G1, G2 i G3), w zależności od potrzeb klienta
 • szkolenia w formie samokształcenia – uczestnik kursu otrzymuje od naszej firmy wszelkie potrzebne materiały edukacyjne, a do egzaminu przygotowuje się we własnym zakresie w dogodnym terminie
 • szkolenie kończy się egzaminem online, czyli indywidualnym połączeniem wideo z państwową komisją kwalifikacyjną

Szkolenie, kurs SEP w Katowicach Co musisz wiedzieć?

Proponujemy profesjonalne szkolenia ONLINE (wideokonferencje) oraz kursy w formie samokształcenia (e-learning). Uczestnicy otrzymują od nas materiały edukacyjne, w tym pliki elektroniczne oraz filmy szkoleniowe opracowane przez naszych wykładowców. Jednocześnie organizujemy szkolenia stacjonarne w Katowicach.

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

W kursach SEP-owskich mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie. Kursant po zdanym egzaminie otrzymuje państwowe imienne świadectwo kwalifikacji, ważne przez pięć lat. Dokument ten jest respektowany na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

Na kurs można się zapisać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza zgłoszeniowego na naszej stronie www. Konsultanci eMKa Szkolenia skontaktują się z uczestnikami w celu ustalenia szczegółów.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Katowicach?

Uczestnicząc w kursie SEP w Katowicach i otrzymując pozytywny wynik egzaminu państwowego, otwierają się przed kursantami nowe ścieżki kariery zawodowej. Osoby te, dzięki lepszej pozycji na rynku pracy mają znacznie większą szanse na zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży elektroenergetycznej. Sektor elektryczny, grzewczy oraz gazowy wykazują wysokie zapotrzebowanie na specjalistów.

Terminarz szkoleń SEP Katowice

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Katowice w wersji online

Proponujemy również kursy elektroenergetyczne online. Wideokonferencja w formie interaktywnego wykładu pozwala prowadzić swobodną konwersację z wykładowcą, zadawać pytania, poszerzać wiedzę w przyjemnej atmosferze. Proponujemy szeroki wybór terminów szkoleń, które odbywają się w dni robocze, a także w soboty. Zwieńczeniem kursu jest egzamin w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną.

E-learning, czyli samokształcenie, to opcja dedykowana osobom ubiegającym się o odnowienie posiadanych uprawnień elektroenergetycznych. W naszej gestii leży dostarczenie uczestnikom niezbędnych materiałów szkoleniowych. Termin egzaminu ustalany jest indywidualnie z klientem.

Egzaminy online przed komisją kwalifikacyjną odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00- 13:00 i 18:00-20:00; trwają ok. 10 min.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Katowice Sprawdź kalendarz szkoleń

Od wielu lat organizujemy i prowadzimy kursy z zakresu uprawnień SEP do 1kV i powyżej, dedykowane przyszłym oraz obecnym elektrykom. Szkolenia SEP Grupa 1 skierowane są do osób zajmujących się lub planujących wykonywanie pracy przy eksploatacji lub/i dozorze urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Jakie to urządzenia? Są to m.in.:

 • urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej
 • urządzenia, instalacje i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV
 • urządzenia elektrotermiczne oraz przeznaczone do elektrolizy
 • zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW
 • sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego - elektryczne sieci trakcyjne

Szczegóły oferty wraz z terminarzem szkoleń i egzaminów dostępne są na naszej stronie:

Szkolenia energetyczne Katowice Fachowo i rzetelnie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku szkoleń zawodowych. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce. W ciągu każdego roku szkolimy tysiące osób i wydajemy tysiące świadectw kwalifikacji. Klienci darzą nas zaufaniem i cenią za profesjonalizm.

Specjalizacją firmy eMKa szkolenia jest organizacja kursów SEP oraz egzaminów państwowych, pozwalających zdobyć uprawnienia w grupach G1, G2 i G3. Działamy zgodnie z przepisami polskiego prawa i Urzędu Regulacji Energetyki. Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb klienta, wysoką zdawalność egzaminów oraz profesjonalne wsparcie merytoryczne.

Nasze referencje znajdą Państwo na stronie:

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Osoba pełnoletnia, planująca rozpoczęcie pracy związanej z urządzeniami, instalacjami i sieciami elektroenergetycznymi, musi ukończyć stosowny kurs SEP, dzięki któremu uzyska niezbędne uprawnienia do wykonywania zawodu w branży elektroenergetycznej. Kluczowe jest zarówno zdobycie gruntownej wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych. W tym celu należy wziąć udział w kursie elektryka-montażysty, organizowanego przez firmę eMKa Szkolenia, współpracującą z najlepszymi instruktorami. Uczestnicy kursu poznają m.in. budowę kabli oraz przewodów, sposoby ich oznaczania, zastosowania i doboru.

Każdy kursant może obeznać się z osprzętem elektroinstalacyjnym, modułowym łączeniowym oraz zabezpieczającym w instalacjach elektrycznych. Następnym krokiem jest przystąpienie do egzaminu na uprawnienia elektryczne. Jedną z zalet naszego centrum szkoleniowego jest wysoka zdawalność. Ponadto gwarantujemy elastyczne podejście do każdego klienta.

Uprawnienia gazowe Katowice Zdobądź uprawnienia gazowe

W ofercie firmy eMKa Szkolenia znajdą Państwo kursy umożliwiające zdobycie uprawnień SEP w Grupie 3.

Do kogo są kierowane? Przede wszystkim do osób zajmujących się obsługą, konserwacją, remontami, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w dziedzinie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz.

Są to m.in.:

 • urządzenia do produkcji paliw gazowych – generatory gazu
 • urządzenia do magazynowania paliw gazowych – przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW
 • sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa
 • urządzenie i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa – turbiny gazowe.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl