Szkolenia, kurs SEP Kielce zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Planują Państwo zdobyć lub odnowić kwalifikacje zawodowe w zakresie tzw. uprawnień SEP? Firma eMKa Szkolenia oferuje szeroki pakiet usług dla osób dorosłych, w tym kursy wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru pozwalające nabyć uprawnienia G1 (elektryczne do 1 kV lub powyżej), G2 (grzewcze – również dla palaczy CO) oraz G3 (gazowe).

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Co więcej, proponujemy kursy elektryka- montażysty dla początkujących, seminaria dokształcające, a także praktyczne szkolenia pomiarowe. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą wykładowców i instruktorów oraz z powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki komisją kwalifikacyjną.

Mapa Kielce

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Oferujemy kilka atrakcyjnych form kursów SEP-owskich. Są to:

 • otwarte kursy stacjonarne w Kielcach dla pojedynczych uczestników oraz niewielkich grup; szkolenia organizowane są w ponad 20 innych miastach na terenie Polski
 • kursy stacjonarne zamknięte dla grup co najmniej 10-osobowych - forma realizowana jest na indywidualne zlecenia firm (kursy wraz z egzaminami odbywają się na terenie całego kraju)
 • szkolenia otwarte online (wideokonferencje) przeprowadzane codziennie, zakończone egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3 (dedykowane pojedynczym osobom lub niewielkim grupom pracowników)
 • kursy w formie samokształcenia, oparte na otrzymanych od naszej firmy materiałach edukacyjnych (kończą się egzaminem online w formie indywidualnego połączenia wideo z państwową komisją kwalifikacyjną)
 • szkolenia zamknięte online (wideokonferencje) organizowane w dowolnym, ustalonym wspólnie z klientem terminie (kurs może dotyczyć wszystkich trzech grup uprawnień – G1, G2 i G3 i przeprowadzany jest dla zorganizowanych grup)

Z oferty firmy eMKa Szkolenia mogą skorzystać osoby ubiegające się o uprawnienia po raz pierwszy, a także klienci odnawiający świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3

Szkolenie, kurs SEP w Kielcach Co musisz wiedzieć?

Proponujemy klientom uczestnictwo w nowoczesnych kursach ONLINE w formie wideokonferencji, przeprowadzanych przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów oraz wykładowców. Udostępniamy kursantom materiały edukacyjne tj. pliki elektroniczne, a także filmy szkoleniowe.

Oferujemy wygodne kursy w formie e-learningu, prowadzone zdalnie, jak i szkolenia stacjonarne w Kielcach oraz innych polskich miastach. Aby zapisać się na kurs wystarczy mieć ukończone 18 lat i wypełnić formularz zgłoszeniowy za pośrednictwem naszej strony www.

Można również wysłać do nas wiadomość e-mail. Termin oraz godziny szkolenia/egzaminu ustalane są z pracownikami firmy eMKa. Kursanci po zdanym egzaminie otrzymują państwowe imienne świadectwa kwalifikacji.

Warto wiedzieć, że dokument taki ważny jest przez 5 lat. Imienne świadectwa kwalifikacyjne są respektowane na terenie całej Unii Europejskiej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Kielcach?

W dynamicznie rozwijającym się sektorze elektroenergetycznym bezustannie rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Wiedza oraz umiejętności praktyczne, które zdobędzie uczestnik kursu SEP w Kielcach są wysoce pożądane przez współczesnych pracodawców.

Nasze szkolenia gwarantują fachowe przygotowanie do egzaminu końcowego. Uzyskanie pozytywnego wyniku poprawia pozycję kursanta na rynku pracy w Polsce i za granicą. Daje realną szansę na zatrudnienie w sektorze elektrycznym, grzewczym i gazowym.

Terminarz szkoleń SEP Kielce

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Kielce w wersji online

W pakiecie szkoleń oferujemy naszym klientom - oprócz kursów stacjonarnych - również inne, w pełni nowoczesne formy kształcenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Organizujemy kursy online w formie wideokonferencji, które odbywają się w ustalonych wcześniej terminach i godzinach. Specyfiką tego typu szkoleń jest wysoka interaktywność, w tym możliwość zadawania na bieżąco pytań pojawiających się podczas spotkania online. Proponujemy duży wybór terminów szkoleń organizowanych w dni robocze, jak i w soboty. Kurs kończy się egzaminem w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną.

E-learning, czyli samokształcenie to forma dedykowana osobom starającym się o odnowienie wcześniej posiadanych uprawnień SEP. Kursy tego rodzaju można realizować w dogodnym dla siebie czasie. Uczestnik przygotowuje się indywidualnie do egzaminu online, bazując na materiałach edukacyjnych dostarczonych przez naszą firmę. Termin egzaminu ustalany jest indywidualnie z klientem. Egzaminy online przed komisją kwalifikacyjną odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00- 20:00. Trwają około 10 min.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia, która dostępna jest na naszej stronie internetowej. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Kielce Sprawdź kalendarz szkoleń

eMKa Szkolenia to firma specjalizująca się w organizowaniu i prowadzeniu kursów z zakresu tzw. uprawnień SEP do 1kV i powyżej, których posiadanie jest niezbędne do wykonywania zawodu elektryka. Szkolenia SEP Grupa 1. są skierowane do osób zajmujących się lub planujących pracę przy eksploatacji lub/i dozorze urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Mowa o takich urządzeniach, jak:

 • urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej
 • urządzenia, instalacje i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV
 • urządzenia elektrotermiczne, do elektrolizy, zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW
 • sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego
 • elektryczna sieć trakcyjna

Kursant po zdaniu egzaminu otrzymuje imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór). Na naszej stronie www: www.uprawnienia1kv.pl/terminarz-i-cennik.html znajdą Państwo aktualny terminarz szkoleń i egzaminów. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta eMKa Szkolenia.

Szkolenia energetyczne Kielce Fachowo i rzetelnie

Profesjonalizm, doświadczenie, wysoka jakość usług i zaufanie klientów, to fundament naszej 15-letniej obecności na rynku kursów zawodowych w kraju. Szkolimy tysiące osób w każdym roku kalendarzowym. Posiadamy atrakcyjną ofertę dla szerokiego grona kursantów. Współpracujemy z firmami z całej Polski.

Szkolenia umożliwiające zdobycie uprawnień w grupach G1, G2 i G3, to nasza specjalność. eMKa Szkolenia prowadzi stałą i zgodną z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki działalność, przestrzegając polskiego prawa. Charakteryzuje nas indywidualne podejściem do potrzeb klienta, doskonała jakość kształcenia oraz wysoka zdawalność egzaminów. Nasze referencje znajdą Państwo na: www.uprawnienia1kv.pl/referencje.html

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Warunkiem uzyskania przez kursanta uprawnień SEP-owskich, wymaganych przy pracy z urządzeniami, sieciami i instalacjami elektroenergetycznymi jest pozytywny wynik egzaminu. Osoba biorąca udział w szkoleniu elektryka-montażysty zdobywa nie tylko gruntowną wiedzę teoretyczną, ale także nieocenione umiejętności praktyczne.

Kursanci, pod okiem specjalistów współpracujących z naszą firmą, nabędą wiedzę dotyczącą m.in.:

 • osprzętu elektroinstalacyjnego – osprzętu modułowego łączeniowego i zabezpieczającego w instalacjach elektrycznych
 • sposobu oznaczania, budowy, doboru oraz zastosowania kabli i przewodów

Uzbrojeni w wiedzę teoretyczną oraz praktyczną kursanci mogą spokojnie przystąpić do egzaminu na uprawnienia elektryczne.

Uprawnienia gazowe Kielce Zdobądź uprawnienia gazowe

Kursy umożliwiające zdobycie uprawnień SEP w Grupie 3. przeznaczone są dla osób zajmujących się:

 • montażem
 • remontami
 • konserwacją
 • obsługą
 • pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, sieci wytwarzających i instalacji przesyłających, przetwarzających i zużywających gaz

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl