Szkolenia, kurs SEP Bełchatów zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Firma eMKa Szkolenia świadczy kompleksowe usługi podnoszące kwalifikacje zawodowe osób w zakresie tzw. uprawnień SEP, w tym kursy wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Oferujemy ponadto:

  • praktyczne szkolenia pomiarowe
  • kursy elektryka-montażysty dla początkujących
  • seminaria dokształcające, dopasowane do potrzeb Klienta

Współpracujemy z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, wysoce wykwalifikowanymi i doświadczonymi wykładowcami oraz instruktorami z wieloletnim stażem.

Mapa Bełchatów

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenia dedykujemy zarówno ubiegającym się o uprawnienia po raz pierwszy, jak i osobomodnawiającym świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3. Kursy SEP na uprawnienia elektryczne, grzewczebądź gazowe prowadzone przez eMKa Szkolenia odbywają się w kilku formach:

  • szkolenia stacjonarne otwarte w Bełchatowie, a także w ponad 20 innych miastach Polski (mogą się na nie zapisywać pojedyncze osoby lub niewielkie grupy)
  • szkolenia stacjonarne zamknięte dla grup co najmniej 10-osobowych; ta forma szkoleń realizowana jest na indywidualne zlecenia firm; kursy wraz z egzaminami na uprawnienia odbywają się na terenie całego kraju
  • szkolenia otwarte online w formie wideokonferencji
  • odbywają się codziennie w cyklach 3-godzinnych i kończą egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3 (na ten rodzaj kursów zapisują się zazwyczaj pojedyncze osoby lub niewielkie grupy pracowników)
  • szkolenia zamknięte online w formie wideokonferencji, które odbywają się w dowolnym, ustalonym wspólnie z Klientem terminie (forma dedykowana grupom zorganizowanym, co najmniej 10-osobowym; kurs może dotyczyć jednej lub wszystkich trzech grup uprawnień – G1, G2 i G3)
  • szkolenia w formie samokształcenia, bazujące na otrzymanych od firmy eMKa Szkolenia materiałach edukacyjnych, zakończone egzaminem online w formie indywidualnego połączenia wideo z państwową komisją kwalifikacyjną

Szkolenie, kurs SEP w Bełchatowie Co musisz wiedzieć?

Mając na względzie aktualną sytuację epidemiologiczną, nasza firma oferuje szkolenia ONLINE (wideokonferencje) oraz e-learning (samokształcenie) w oparciu o udostępnione przez nas materiały edukacyjne (pliki elektroniczne i filmy szkoleniowe przygotowane przez naszych wykładowców).

Równocześnie prowadzimy szkolenia stacjonarne w Bełchatowie, ściśle przestrzegając zaleceń GIS oraz MZ. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat. Po zdanym egzaminie kursant otrzymuje państwowe imienne świadectwo kwalifikacji, wydane przez komisję kwalifikacyjną. Dokument ten jest ważny przez pięć lat.

Jak zapisać się na kurs? Wystarczy skorzystać z formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej lub zgłosić się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zespół eMKa Szkolenia skontaktuje się z uczestnikami w celu ustalenia terminu oraz godziny szkolenia/egzaminu. Wydawane po zdanym egzaminie imienne świadectwa kwalifikacyjne są respektowane na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Bełchatowie?

Kończąc tzw. kurs SEP w Bełchatowie i otrzymując pozytywny wynik egzaminu państwowego, otwierają się przed kursantem zupełnie nowe możliwości zawodowe. Posiadanie tzw. uprawnień SEP poprawia pozycję ich posiadacza na rynku pracy - daje realną szansę na zatrudnienie w branży elektroenergetycznej. Zarówno sektor elektryczny, grzewczy, jak i gazowy, to wciąż dynamicznie rozwijające się działki polskiego przemysłu. Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na specjalistów w tych dziedzinach.

Terminarz szkoleń SEP Bełchatów

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Bełchatów w wersji online

Proponujemy kursy elektroenergetyczne online w formie wideokonferencji. Interaktywny wykład daje możliwość swobodnej konwersacji z prowadzącym, zadawania na bieżąco pytań, rozwiewania pojawiających się podczas spotkania online wątpliwości. Oferujemy duży wybór terminów szkoleń – zarówno w dni robocze, jak i w soboty. Kurs kończy się egzaminem w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną.

W ofercie eMKa Szkolenia znaleźć można również e-learning, czyli samokształcenie. Opcja ta dedykowana jest osobom starającym się o odnowienie wcześniej posiadanych uprawnień elektroenergetycznych. Uczestnik szkolenia otrzymuje od nas materiały edukacyjne z zakresu konkretnej grupy uprawnień. Przygotowuje się do egzaminu online we własnym tempie, a następnie przystępuje do egzaminu (termin ustalany jest indywidualnie z Klientem). Egzaminy online przed komisją kwalifikacyjną odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00- 13:00 i 18:00-20:00; trwają ok. 10 min./os).

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Bełchatów Sprawdź kalendarz szkoleń

Firma eMKa Szkolenia od wielu lat prowadzi kursy z zakresu tzw. uprawnień SEP do 1kV i powyżej, które są niezbędne do wykonywania pracy elektryka. Szkolenia SEP Grupa 1 skierowane są do osób zajmujących się lub planujących pracę przy eksploatacji lub/i dozorze urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną. Mowa m.in. o urządzeniach prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeniach, instalacjach i sieciach o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, urządzeniach elektrotermicznych, do elektrolizy, zespołach prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, sieciach elektrycznego oświetlenia ulicznego, elektrycznej sieci trakcyjnej.

Po zdanym egzaminie uczestnik otrzymuje imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór). Terminarz szkoleń i egzaminów dostępny jest na naszej stronie: www.uprawnienia1kv.pl/terminarz-i-cennik.html W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi Klienta eMKa Szkolenia.

Szkolenia energetyczne Bełchatów Fachowo i rzetelnie

Firma eMKa Szkolenia posiada 15-letnie doświadczenie na rynku szkoleń zawodowych. Współpracują z nami największe firmy w Polsce. Kilka tysięcy przeszkolonych osób w każdym roku kalendarzowym oraz jeszcze większa liczba wydanych świadectw kwalifikacji są dowodem profesjonalizmu i zaufania, jakim darzą nas Klienci. Specjalizujemy się w organizacji egzaminów państwowych oraz przygotowujących do nich szkoleń, pozwalających zdobyć uprawnienia w grupach G1, G2 i G3. Stała i zgodna z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki działalność firmy eMKa Szkolenia, jak również przestrzeganie polskiego prawa, indywidualne podejście do potrzeb Klienta, jakość kształcenia oraz wysoka zdawalność egzaminów sprawiają, że Klienci doceniają i polecają naszą firmę innym. Referencje udostępniliśmy na naszej stronie: www.uprawnienia1kv.pl/referencje.html

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Osoba dorosła, która chce rozpocząć pracę związaną z urządzeniami, instalacjami i sieciami elektroenergetycznymi, musi wziąć udział w stosownym kursie, aby uzyskać niezbędne uprawnienia. Zdobycie gruntownej wiedzy teoretycznej to jedno, niemniej każda specjalizacja wymaga posiadania konkretnych umiejętności praktycznych. Jak je zdobyć? Wystarczy wziąć udział w praktycznym kursie elektryka-montażysty. Uczestnicy – pod czujnym okiem instruktorów współpracujących z eMKa Szkolenia – poznają m.in. budowę, sposoby oznaczania, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów. Zapoznają się także z osprzętem elektroinstalacyjnym, osprzętem modułowym łączeniowym i zabezpieczającym w instalacjach elektrycznych. Kursanci wyposażeni w specjalistyczną wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne mogą śmiało przystępować do egzaminu na uprawnienia elektryczne.

Uprawnienia gazowe Bełchatów Zdobądź uprawnienia gazowe

eMKa Szkolenia prowadzi kursy umożliwiające zdobycie tzw. uprawnień SEP w Grupie 3. Kierowane są one do osób zajmujących się obsługą, remontami, konserwacją, montażem i/lub pracami kontrolno- pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz. Zalicza się do nich urządzenia do produkcji paliw gazowych, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, generatory gazu, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenie i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa czy turbiny gazowe.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl