Szkolenia z rozwoju kompetencji osobistych

Chcesz podnieść kompetencje swoich pracowników? Jesteś zdania, że rozwój osobisty każdego z nich może ułatwić funkcjonowanie twojego przedsiębiorstwa jako kolektywu i zgranego zespołu? Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to trafiłeś we właściwe miejsce.

Nasza oferta

rozwoj kometencji osobistych

eMKa Szkolenia to firma proponująca swoim klientom szereg profesjonalnych usług, dzięki którym ty lub też twoi podwładni zdobędziecie nowe umiejętności i wspólnymi siłami usprawnicie biznes, który razem tworzycie. Szkolenia z rozwoju kompetencji osobistych obejmują kursy sep na uprawienia do 1KV lub powyżej, kursy gazowe i pomiary elektryczne, które kończą się państwowymi egzaminami kwalifikacyjnymi, a także szkolenia interpersonalne, realizowane przez sprawdzonych trenerów. Wybierając tę ofertę możesz mieć pewność, że oddajesz się pod opiekę wyspecjalizowanej, solidnej, sumiennej i doświadczonej ekipy, która podchodzi do swojej pracy z pasją oraz z pełnym zaangażowaniem i dla której dobro klienta zawsze znajduje się na pierwszym miejscu.

Dlaczego eMKA Szkolenia?

O fachowości firmy świadczy m.in. fakt, że w zakresie uprawnień energetycznych grup G1,G2 i G3 współpracuje ona z komisją kwalifikacyjną powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, a warsztaty i egzaminy podlegają dodatkowo pod Urząd Dozoru Technicznego. Nie ma tutaj więc mowy o bylejakości i robieniu czegoś na pół gwizdka. Szkolenia z rozwoju kompetencji osobistych prowadzone są rzetelnie, z pełnym profesjonalizmem i w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nabywanie nowych umiejętności wcale nie jest nudną koniecznością, lecz sprawia wszystkim przyjemność i daje wiele satysfakcji. O tym, że faktycznie tak jest, najlepiej i najdobitniej świadczą liczne pozytywne opinie tych, którzy mieli okazję skorzystać z oferowanych usług. Niewątpliwą zaletą firmy eMKa Szkolenia jest także atrakcyjny cennik, którego oferta sprawia, że każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie, zależnie od indywidualnych potrzeb i oczekiwań, jak również charakteru prowadzonej przez siebie działalności. Kolejny plus to fakt, że zajęcia realizowane są w ciągu jednego dnia, co miesiąc i to aż w 21 jeden miastach w Polsce, a ich kalendarz jest na bieżąco aktualizowany, w związku z czym każdy z pewnością znajdzie idealnie pasujący mu termin.

Chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe i stawiasz na rozwój osobisty? Nie wahaj się i zrób to z eMKa Szkolenia. Nie pożałujesz!

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl