Szkolenia, kurs SEP Wałbrzych zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Firma eMKa Szkolenia ma na swoim koncie tysiące szkoleń zawodowych podnoszących kwalifikacje osób w zakresie tzw. uprawnień SEP-owskich. Profesjonalna i kompleksowa działalność zyskała zaufanie największych polskich przedsiębiorstw. Proponujemy różnorodną ofertę dopasowaną do aktualnych potrzeb klientów oraz całego rynku pracy. Dzięki bogatemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Współpracujemy z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, wykwalifikowanymi wykładowcami i instruktorami z wieloletnim stażem. Co więcej, posiadamy w ofercie również inne typy szkoleń, w tym praktyczne szkolenia pomiarowe, kursy elektryka-montażysty dla początkujących i seminaria dokształcające.

Mapa Wałbrzych

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Oferujemy kursy i egzaminy w różnych formach dostosowanych do aktualnych potrzeb kursantów oraz pracodawców. Realizujemy szkolenia dla osób ubiegających się o uprawnienia SEP pierwszy raz, a także dla klientów odnawiających świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3.

  • szkolenia stacjonarne otwarte w Wałbrzychu i innych miastach na terenie Polski, w których mogą brać udział pojedyncze osoby lub niewielkie grupy uczestników (kursy odbywają się zgodnie z zaleceniami MZ i GIS)
  • szkolenia stacjonarne zamknięte dla co najmniej 10 osób; korzystają z nich małe, średnie i duże firmy z całego kraju; kursy wraz z egzaminami na uprawnienia odbywają się w różnych polskich miastach
  • szkolenia otwarte online w formie wideokonferencji, odbywające się w 3-godzinnych cyklach zakończone egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3; skierowane do klientów indywidualnych albo małych grup osób
  • wideokonferencje, czyli elastyczne szkolenia zamknięte online, przeprowadzane w dowolnym, ustalonym wcześniej terminie; kurs może dotyczyć jednej lub wszystkich grup uprawnień – w zależności od potrzeb zlecającego
  • samokształcenie, czyli indywidualne kursy oparte na otrzymanych od nas materiałach edukacyjnych opracowanych przez ekspertów (każdy kurs kończy się egzaminem online w formie połączenia wideo przed państwową komisją kwalifikacyjną)

Szkolenie, kurs SEP w Wałbrzychu Co musisz wiedzieć?

Oferujemy profesjonalne, rzetelnie przygotowane szkolenia stacjonarne, kursy zdalne w formie wideokonferencji (ONLINE), a także nowoczesny e-learning (samokształcenie). Wszyscy uczestnicy otrzymują od nas materiały edukacyjne (mowa m.in. o plikach elektronicznych oraz filmach szkoleniowych przygotowanych przez współpracujących z nami specjalistów).

Jednocześnie prowadzimy szkolenia stacjonarne w Wałbrzychu. Zarówno ze szkoleń online, jak i tych odbywających się stacjonarnie mogą korzystać osoby pełnoletnie. Zdanie egzaminu końcowego jest jednoznaczne z uzyskaniem ważnego przez 5 lat państwowego imiennego świadectwa kwalifikacji (dokument wydaje komisja kwalifikacyjna).

Zapisy na kurs przyjmujemy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie firmy eMKa Szkolenia, a także pocztą elektroniczną. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Podczas rozmowy ustalamy szczegóły kursu/egzaminu (m.in. termin i godzinę szkolenia). Warto pamiętać, że imienne świadectwo kwalifikacyjne jest respektowane w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Wałbrzychu?

Uzyskanie uprawnień SEP-owskich daje realne szanse na zdobycie pracy w branży elektroenergetycznej (sektorze energetycznym, grzewczym i/lub gazowym). Ta niezwykle przyszłościowa działka przemysłu prężnie się rozwija, a dzięki zastosowaniu coraz to nowszych rozwiązań technologicznych, wymaga dobrze przeszkolonych fachowców.

W rezultacie zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie nieustannie rośnie. Kończąc szkolenie SEP w Wałbrzychu i zdając egzamin państwowy, mogą Państwo rozpocząć nową karierę zawodową.

Terminarz szkoleń SEP Wałbrzych

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Wałbrzych w wersji online

Jedną z naszych propozycji są nowoczesne kursy elektroenergetyczne online w formie wideokonferencji.

Wśród zalet tego rodzaju szkoleń wymienić należy:

- interaktywny wykład z możliwością zadawania pytań prowadzącemu

- aktywny udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

- szeroki wybór terminów szkoleń (w dni robocze i soboty)

- egzamin w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną

Nasi kursanci często korzystają również z formuły e-learningu, czyli samokształcenia. W tego rodzaju szkoleniach biorą udział przede wszystkim osoby odnawiające posiadane uprawnienia elektroenergetyczne. Firma eMKa Szkolenia udostępnia obszerne materiały szkoleniowe (pliki elektroniczne, filmy), a uczestnicy kursu przygotowują się do egzaminu online samodzielnie we własnym tempie. Termin egzaminu ustalany jest indywidualnie z każdym klientem (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00).

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy eMKa Szkolenia!

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Wałbrzych Sprawdź kalendarz szkoleń

W ofercie firmy eMKa Szkolenia znajdą Państwo kursy pozwalające zdobyć uprawnienia SEP do 1kV i powyżej 1kV. Są one kluczowe dla osób, które planują pracę elektryka lub na podobnym stanowisku. Uprawnienia SEP Grupa 1 są wymagane w pracy w branży elektroenergetycznej w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną, w tym m.in. urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego ora elektrycznej sieci trakcyjnej. Zwieńczeniem kursu jest egzamin państwowy. Osobom, które otrzymały pozytywny wynik wydawane są imienne świadectwa kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwa kwalifikacyjne D1 (dozór).

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym terminarzem szkoleń na:

Szkolenia energetyczne Wałbrzych Fachowo i rzetelnie

Co wyróżnia firmę eMKa Szkolenia? Profesjonalizm, elastyczność oraz stała, zgodna z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki działalność. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji szkoleń zawodowych. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą. Działamy kompleksowo i oferujemy najwyższą jakość usług. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klientów oraz partnerów biznesowych. Sprawnie i terminowo realizujemy szkolenia SEP, a także organizujemy egzaminy państwowe umożliwiające uzyskanie uprawnień w grupach G1, G2 i G3. Cieszymy się dużym zaufaniem na rynku szkoleń zawodowych.

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami na:

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Osoba, która odbyła kurs i zdała egzamin końcowy jest przygotowana do objęcia stanowiska pracy związanego ze specjalistycznymi urządzeniami, instalacjami oraz sieciami elektroenergetycznymi. Podczas naszych kursów uczestnicy zdobywają szeroką wiedzę teoretyczną, jak i równie ważne umiejętności praktyczne. Planują Państwo pracę w sektorze elektrycznym? Wystarczy zapisać się na kurs elektryka-montażysty.

Kursanci biorą aktywny udział w wykładach i zajęciach praktycznych prowadzonych przez fachową kadrę. Poznają działanie urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych, w tym m.in. budowę, sposoby oznaczania, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów.

Zaznajamiają się również z osprzętem elektroinstalacyjnym, osprzętem modułowym łączeniowym i zabezpieczającym w instalacjach elektrycznych. Tak przygotowani kursanci mogą spokojnie przystąpić do egzaminu końcowego na uprawnienia elektryczne.

Uprawnienia gazowe Wałbrzych Zdobądź uprawnienia gazowe

Od ponad 15 lat organizujemy i prowadzimy kursy w Wałbrzychu umożliwiające uzyskanie tzw. uprawnień SEP w Grupie 3. Szkolenia tego rodzaju są skierowane do osób, które zajmują się lub w przyszłości chcą się zajmować obsługą, konserwacją, remontami, montażem i/lub pracami kontrolno- pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz, takich jak urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW oraz turbiny gazowe.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl