Szkolenia, kurs SEP Kraków zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Firma eMKa Szkolenia oferuje różnorodny pakiet usług dla osób planujących zdobycie lub odnowienie kwalifikacji zawodowych w zakresie tzw. uprawnień SEP.

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Proponujemy kursy wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru, dzięki którym nabędą Państwo uprawnienia G1 (elektryczne do 1 kV lub powyżej), G2 (grzewcze – również dla palaczy CO) lub/i G3 (gazowe). Oferujemy ponadto kursy elektryka-montażysty dla początkujących, seminaria dokształcające, szkolenia pomiarowe. Naszą mocną stroną jest zarówno współpraca z najlepszą kadrą wykładowców oraz instruktorów, jak i z powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki komisją kwalifikacyjną. Dbamy o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Mapa Kraków

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

W naszej ofercie znaleźć można kilka atrakcyjnych form kursów SEP, w tym:

 • otwarte kursy stacjonarne w Krakowie dla pojedynczych uczestników oraz małych grup; szkolenia organizowane są w ponad 20 innych miastach na terenie Polski
 • wideokonferencje (szkolenia otwarte online) przeprowadzane codziennie, zakończone egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3 (dedykowane pojedynczym osobom lub niewielkim grupom pracowników)
 • kursy stacjonarne zamknięte dla grup minimum 10-osobowych - forma realizowana jest na indywidualne zlecenia firm (kursy wraz z egzaminami odbywają się na terenie całego kraju)
 • szkolenia zamknięte online (wideokonferencje) organizowane w ustalonym wspólnie z klientem terminie (kurs może dotyczyć wszystkich trzech grup uprawnień – G1, G2 i G3 i przeprowadzany jest na ogół dla zorganizowanych grup)
 • szkolenia w formie samokształcenia, oparte na dostarczanych uczestnikom materiałach edukacyjnych (kończą się egzaminem online w formie indywidualnego połączenia wideo z państwową komisją kwalifikacyjną)

Kto może skorzystać z oferty firmy eMKa Szkolenia?

 • osoby ubiegające się o uprawnienia po raz pierwszy
 • osoby odnawiające świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3

Szkolenie, kurs SEP w Krakowie Co musisz wiedzieć?

Poza szkoleniami stacjonarnymi oferujemy klientom uczestnictwo w nowoczesnych kursach ONLINE w formie wideokonferencji. Prowadzone są one przez wykwalifikowanych instruktorów i wykładowców. Każdy kursant otrzymuje od nas materiały edukacyjne, w tym pliki elektroniczne, a także filmy szkoleniowe. Ukończenie kursu i uzyskanie pozytywnego wyniku egzaminu daje realną szansę na zatrudnienie w sektorze elektrycznym, grzewczym lub/i gazowym.

Co jeszcze oferujemy? Wygodne kursy w formie e-learningu, bez wychodzenia z domu. Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc wziąć udział w szkoleniu SEP?

 • mieć ukończone 18 lat
 • wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej strony www albo wysłać do nas wiadomość e-mail.

Termin kursu ustalany jest indywidualnie. Uczestnicy po zdanym egzaminie otrzymują państwowe imienne świadectwa kwalifikacji. Taki dokument jest ważny przez 5 lat. Respektuje się go na terenie całej Unii Europejskiej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Krakowie?

W branży elektroenergetycznej zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę pracowniczą wciąż rośnie. Doświadczenie i wiedzę merytoryczną, które zdobędzie uczestnik kursu SEP w Krakowie są pożądane przez pracodawców, inwestorów, firmy działające w sektorze elektroenergetycznym.

Szkolenia organizowane przez naszą firmę zapewniają rzetelne przygotowanie do egzaminu końcowego, a uzyskanie pozytywnego wyniku znacznie poprawia pozycję uczestnika kursu na rynku pracy w Polsce i w całej UE.

Terminarz szkoleń SEP Kraków

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Kraków w wersji online

Poza kursami stacjonarnymi oferujemy naszym klientom inne nowoczesne formy kształcenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe. Jedną z propozycji są wideokonferencje odbywające się w ustalonych wcześniej z klientem terminach. Cechą charakterystyczną tego typu szkoleń jest wysoka interaktywność.

Podczas szkolenia można swobodnie zadawać pytania i prowadzić konwersację z wykładowcą. Proponujemy duży wybór terminów kursów przeprowadzanych w dni robocze oraz soboty. Kurs w formie wideokonferencji kończy się egzaminem podczas indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną.

Ciekawym i niezwykle wygodnym rozwiązaniem jest również e-learning. Samokształcenie to forma polecana osobom starającym się o odnowienie posiadanych już uprawnień SEP. Szkolenia odbywają się w dogodnym dla kursanta czasie oraz miejscu. Uczestnik samodzielnie przygotowuje się do egzaminu online (materiały edukacyjne dostarczane są przez naszą firmę). Egzamin odbywa się po wcześniejszym ustaleniu terminu, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00. Trwają ok. 10 min.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia, która dostępna jest na naszej stronie internetowej. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Kraków Sprawdź kalendarz szkoleń

eMKa Szkolenia od lat organizuje i prowadzi kursy z zakresu tzw. uprawnień SEP do 1kV i powyżej, których posiadanie jest konieczne do wykonywania zawodu elektryka. Szkolenia SEP Grupa 1. są dedykowane osobom planującym pracę w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną.

Mowa o takich urządzeniach oraz sieciach, jak: - urządzenia elektrotermiczne, do elektrolizy, zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW,

 • urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej
 • urządzenia, instalacje i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV
 • elektryczna sieć trakcyjna - sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego

Po zdanym egzaminie uczestnik kursu otrzymuje imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) bądź świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór). Terminy najbliższych szkoleń i egzaminów można znaleźć na naszej stronie: www.uprawnienia1kv.pl/terminarz-i-cennik.html Mają Państwo pytania? Zachęcamy do kontaktu z firmą eMKa Szkolenia!

Szkolenia energetyczne Kraków Fachowo i rzetelnie

Fachowe wsparcie merytoryczne, wysoka jakość usług oraz zaufanie klientów, to nie jedyne atuty naszej firmy. Jesteśmy obecni na rynku kursów zawodowych od 15 lat. Przeszkoliliśmy tysiące osób każdego roku. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami z całej Polski.

Organizacja szkoleń umożliwiających zdobycie uprawnień w grupach G1, G2 i G3, to nasza specjalność od początku działalności. Charakteryzuje nas bogate doświadczenie, indywidualne podejście do potrzeb kursantów oraz wysoka zdawalność egzaminów. Nasze referencje znaleźć można na: www.uprawnienia1kv.pl/referencje.html

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Pozytywny wynik egzaminu SEP-owskiego to warunek konieczny uzyskania przez kursanta uprawnień SEP wymaganych w pracy z urządzeniami, sieciami i instalacjami elektroenergetycznymi. Uczestnik kursu na elektryka-montażystę zdobywa gruntowną wiedzę teoretyczną, jak i niezbędne umiejętności praktyczne. Szkolenie kończy się egzaminem.

Kursanci podczas szkoleń nabywają wiedzę m.in. z zakresu:

 • działania osprzętu modułowego łączeniowego i zabezpieczającego w instalacjach elektrycznych
 • osprzętu elektroinstalacyjnego
 • sposobu oznaczania, budowy, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów

Uprawnienia gazowe Kraków Zdobądź uprawnienia gazowe

Dla kogo przeznaczone są kursy SEP w Grupie 3? Przede wszystkim dla osób zajmujących się:

 • montażem
 • remontami
 • konserwacją
 • obsługą
 • pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, sieci wytwarzających i instalacji, przesyłających, przetwarzających i zużywających gaz

Urządzenia o których mowa powyżej to m.in.:

 • generatory gazu
 • urządzenia do magazynowania paliw gazowych
 • sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa
 • urządzenia do produkcji paliw gazowych

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl