Specjalizujemy się w realizacji kursów i egzaminów w zakresie państwowych uprawnień:

box1  G1 - elektrycznych do 1 kV lub powyżej

box2  G2 - grzewczych - również dla palaczy C.O.

box3  G3 - gazowych

box4  Realizujemy również szkolenia z tematyki Pomiarów Elektrycznych dla osób początkujących. A osobom posiadającym wcześniej uprawnienia pomiarowe, dajemy możliwość odnowienia świadectwa.

Prowadzone przez nas szkolenia zakończone są państwowymi egzaminami pozwalającymi uzyskać uprawnienia Eksploatacji (E), lub Dozoru (D) oraz wpisy pomiarowe.

Kursy i egzaminy odbywają się w dwóch formach:

  - szkolenia otwarte, na które mogą zapisywać się pojedyncze osoby lub niewielkie grupy. Te spotkania, zakończone egzaminem, prowadzimy w 21 największych miastach Polski

 - szkolenia zamknięte, które realizowane są na indywidualne zlecenie firm ( min. 8-10 osób uczestniczących). Te formy realizujemy na terenie całego kraju.

Nasze szkolenia kierujemy zarówno do osób, które odnawiają świadectwa jak i tych, które uzyskują je po raz pierwszy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kursy dla operatorów wózków jezdniowych (I WJO, II WJO, III WJO)

oraz podestów ruchomych IP.

Posiadamy akredytację UDT na prowadzenie takich kursów. Ten rodzaj kursów realizujemy tylko grupowo, na terenie zakładu pracy, który dysponuje odpowiednim rodzajem wózka.

Oprócz ww. spotkań prowadzimy również szkolenia z rozwoju kompetencji osobistych.

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach (pod nr ewid. 2.24/00199/2013) zapraszamy więc do współpracy Powiatowe Urzędy Pracy i inne jednostki budżetowe.

WARTOŚCI w eMKa Szkolenia!

  • Jesteśmy firmą z 13 letnim doświadczeniem na rynku szkoleń, której zaufały największe firmy w Polsce.
  • Działamy zgodnie z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki praz polskiego prawa – stale i nieprzerwanie, za co doceniają nas nasi Klienci
  • Specjalizujemy się w organizacji egzaminów państwowych wraz ze szkoleniami przygotowującymi do tychże egzaminów – kilka tysięcy przeszkolonych osób w każdym roku kalendarzowym oraz jeszcze większa ilość wydanych świadectw kwalifikacji jest dowodem na nasz profesjonalizm i zaufanie naszych Klientów
  • Komisja egzaminacyjna, z którą współpracujemy działa przy Stowarzyszeniu, którego członkowie posiadają wieloletnie doświadczenie i działa zgodnie z przepisami Prawa Energetycznego i na zasadach ustalonych przez Urząd Regulacji Energetyki. Cechuje ją elastyczność, profesjonalizm oraz wysoka zdawalność osób podchodzących do egzaminów
  • Świadectwa Kwalifikacyjne są respektowane na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej
  • Stawiamy na długoterminowe relacje z Klientami poprzez uważną obsługę klienta w, która w naszej firmie jest na najwyższym poziomie -  potwierdzają to nasze referencje.

Zapraszamy do współpracy!

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl