eMKa Szkolenia specjalizuje się w realizacji kursów i egzaminów w zakresie państwowych uprawnień:

box1  G1 – elektrycznych do 1 kV lub powyżej

box2  G2 – grzewczych – również dla palaczy C.O.

box3  G3 – gazowych

box4  Realizujemy również szkolenia z tematyki pomiarów elektrycznych dla osób początkujących, a osobom posiadającym wcześniejsze uprawnienia pomiarowe, dajemy możliwość odnowienia świadectw.

Ponadto, organizujemy intensywne kursy praktyczne elektryka-montażysty dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z instalacjami elektrycznymi w obiektach budowlanych.

Prowadzone przez nas szkolenia zakończone są państwowymi egzaminami pozwalającymi uzyskać uprawnienia Eksploatacji (E) lub Dozoru (D) oraz wpisy pomiarowe.

Kursy i egzaminy odbywają się w dwóch formach:

  • szkolenia otwarte, na które mogą zapisywać się pojedyncze osoby lub niewielkie grupy. Spotkania te kończą się egzaminami państwowymi, które organizujemy w 26 miastach Polski
  • szkolenia zamknięte, które realizowane są na indywidualne zlecenia firm (przy udziale minimum 8-10 osób). Szkolenia w takiej formie realizujemy na terenie całego kraju.

Nasze szkolenia kierujemy zarówno do osób, które odnawiają świadectwa, jak i tych, które uzyskują je po raz pierwszy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kursy dla operatorów wózków jezdniowych (I WJO, II WJO), podestów ruchomych IP, suwnic i żurawi. 

Ten rodzaj kursów realizujemy tylko grupowo na terenie zakładu pracy, który dysponuje odpowiednim rodzajem wózka, podestu, suwnicy lub żurawia. Posiadamy akredytację UDT uprawniającą eMKa Szkolenia do prowadzenia takich kursów.

Oprócz wspomnianych kursów prowadzimy również szkolenia z rozwoju kompetencji osobistych.

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach (pod nr. ewid. 2.24/00199/2013). Zapraszamy zatem do współpracy zarówno Powiatowe Urzędy Pracy, jak i inne jednostki budżetowe.

 

Wartości w eMKa Szkolenia:

  • Jesteśmy firmą z 14-letnim doświadczeniem na rynku szkoleń, której zaufały największe firmy w Polsce.
  • Działamy zgodnie z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki praz polskiego prawa – stale i nieprzerwanie, za co doceniają nas Klienci.
  • Specjalizujemy się w organizacji egzaminów państwowych wraz z przygotowującymi do nich szkoleniami. Kilka tysięcy przeszkolonych osób w każdym roku kalendarzowym oraz jeszcze większa ilość wydanych świadectw kwalifikacji stanowią dowód naszego profesjonalizm i zaufania jakim darzą nas Klienci.
  • Komisja egzaminacyjna, z którą współpracujemy działa przy Stowarzyszeniu, którego członkowie posiadają wieloletnie doświadczenie i działa zgodnie z przepisami Prawa Energetycznego i na zasadach ustalonych przez Urząd Regulacji Energetyki. Cechuje ją elastyczność, profesjonalizm oraz wysoka zdawalność osób podchodzących do egzaminów.
  • Świadectwa Kwalifikacyjne są respektowane na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.
  • Stawiamy na długoterminowe relacje z Klientami, m.in. poprzez uważną i indywidualną obsługę Klienta, która w eMKa Szkolenia jest na najwyższym poziomie, co potwierdzają otrzymywane przez nas referencje.

Zapraszamy do współpracy.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl