Szkolenia, kurs SEP Olsztyn zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Elektryczne, grzewcze, gazowe – to tylko niektóre uprawnienia, które można zdobyć biorąc udział w kursach organizowanych przez firmę eMKa Szkolenia. Świadczymy kompleksową pomoc w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych klientów indywidualnych oraz pracowników firm działających w branży elektroenergetycznej. Od lat współpracujemy z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, a także z doświadczonymi wykładowcami i instruktorami.

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo:

 • praktyczne szkolenia pomiarowe
 • kursy elektryka-montażysty dla początkujących
 • seminaria dokształcające

Mapa Olsztyn

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Oferujemy pakiet szkoleń SEP w kilku formach. Dzięki temu każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Są to m.in.:

 • szkolenia stacjonarne otwarte w Olsztynie, a także w ponad 20 innych miastach Polski (mogą się na nie zapisywać klienci indywidualni albo niewielkie grupy)
 • szkolenia stacjonarne zamknięte dla większych grup (minimum 10-osobowych); tę formę szkoleń realizujemy na zlecenia firm; kursy wraz z egzaminami na uprawnienia odbywają się w miastach w całej Polsce
 • szkolenia otwarte online, czyli tzw. wideokonferencje – kursy w tej formule organizujemy codziennie (trwają 3 godziny); każdy kończy się egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3 (dedykowane pojedynczym osobom lub niewielkim grupom)
 • odbywają się codziennie w cyklach 3-godzinnych i kończą egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3 (na ten rodzaj kursów zapisują się zazwyczaj pojedyncze osoby lub niewielkie grupy pracowników)
 • szkolenia zamknięte online w formie wideokonferencji - przeprowadzane w dowolnym terminie ustalonym z klientem (forma skierowana do grup zorganizowanych, minimum 10-osobowych); szkolenie SEP obejmuje jedno lub wszystkie 3 grupy uprawnień – G1, G2 i G3
 • szkolenia w formie samokształcenia – kursanci otrzymują od firmy eMKa Szkolenia materiały edukacyjne; kurs zakończony jest egzaminem online w formie indywidualnego połączenia wideo z państwową komisją kwalifikacyjną

Szkolenie, kurs SEP w Olsztynie Co musisz wiedzieć?

Nasza firma, poza kursami stacjonarnymi w Olsztynie, oferuje również:

 • wideokonferencje - szkolenia ONLINE bez wychodzenia z domu
 • e-learning (samokształcenie)
 • dostarczamy uczestnikom wszelkie materiały edukacyjne, w tym pliki elektroniczne opracowane przez naszych wykładowców

W kursach stacjonarnych, jak i tych przeprowadzanych zdalnie mogą brać udział osoby pełnoletnie. Kursant po zdaniu egzaminu uzyskuje państwowe imienne świadectwo kwalifikacji. Dokument ten jest ważny przez pięć lat.

Jak zapisać się na kurs?

To bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej albo zgłosić się za pośrednictwem e-maila. Pracownik Działu Obsługi Klienta kontaktuje się z każdą osobą zainteresowaną uczestnictwem w kursie SEP w Olsztynie. Termin oraz godzina szkolenia/egzaminu ustalane są indywidualnie. Imienne świadectwa kwalifikacyjne otrzymywane po zdanym egzaminie są respektowane na terenie całej Unii Europejskiej.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Olsztynie?

Osoby, które ukończyły kurs SEP w Olsztynie zyskują dodatkowe możliwości rozwoju zawodowego. Posiadanie państwowego imiennego świadectwa kwalifikacji otwiera nowe ścieżki kariery, a tym samym znacznie poprawia pozycję na rynku pracy. Sektor elektroenergetyczny nieustannie poszukuje specjalistów posiadających uprawnienia SEP w grupie 1., 2., 3.

Jeśli chcą Państwo zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe, odnowić posiadane już uprawnienia SEP albo zorganizować kurs SEP dla swoich pracowników, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy eMKa Szkolenia.

Terminarz szkoleń SEP Olsztyn

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Olsztyn w wersji online

Oferujemy kursy zdalne w formie wideokonferencji. Każde takie szkolenie daje możliwość swobodnej konwersacji z wykładowcą, zadawania pytań, opracowywana notatek. Obszerny terminarz kursów, które odbywają się zarówno w dni robocze, jak i w soboty sprawia, że łatwo dopasują Państwo termin do własnego harmonogramu zajęć. Szkolenie online kończy się egzaminem w formie zdalnej (indywidualne połączenie wideo z komisją kwalifikacyjną).

E-learning, czyli samokształcenie, to wygodna opcja dla osób starających się o odnowienie posiadanych już uprawnień elektroenergetycznych. Kursanci otrzymują od nas materiały szkoleniowe i samodzielnie przygotowują się do egzaminu online przed komisją kwalifikacyjną (egzaminy te odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00; trwają ok. 10 min./os).

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Olsztyn Sprawdź kalendarz szkoleń

Od początku swojej działalności firma eMKa Szkolenia prowadzi kursy z zakresu tzw. uprawnień SEP do 1kV i powyżej 1kV, które są konieczne do objęcia stanowiska pracy elektryka. Szkolenia SEP Grupa 1 dedykowane są osobom zajmującym się lub planującym pracę w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną. O jakich urządzeniach i sieciach mowa? Przede wszystkim o urządzeniach prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeniach elektrotermicznych, do elektrolizy, zespołach prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, urządzeniach, instalacjach i sieciach o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, sieciach elektrycznego oświetlenia ulicznego, elektrycznej sieci trakcyjnej.

Kurs kończy się egzaminem. Uczestnik otrzymując pozytywny wynik uzyskuje imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór). Aktualny terminarz szkoleń i egzaminów dostępny jest na naszej stronie: www.uprawnienia1kv.pl/terminarz-i-cennik.html Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem.

Szkolenia energetyczne Olsztyn Fachowo i rzetelnie

Szkolimy od 15-lat. Zaufało nam tysiące klientów z całej Polski. Posiadamy duże doświadczenie na rynku szkoleń zawodowych. Współpracujemy z największymi firmami w kraju. Oferujemy wysoki poziom kształcenia, elastyczne podejście oraz fachową obsługę.

Organizujemy egzaminy państwowe w wielu polskich miastach, a także zdalnie. Nasi wykładowcy i instruktorzy przeprowadzają setki szkoleń rocznie, pozwalających uczestnikom uzyskać uprawnienia w grupach G1, G2 i G3. Stała i zgodna z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki działalność firmy eMKa Szkolenia, a także wysoka zdawalność egzaminów sprawiają, że klienci polecają nas innym. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami udostępnionymi na naszej stronie: www.uprawnienia1kv.pl/referencje.html

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Osoby, które chcą w przyszłości zdobyć pracę na stanowisku związanym z obsługą i konserwacją urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych, powinny wziąć udział w kursie, umożliwiającym uzyskanie uprawnień SEP-owskich.

Uczestnicy szkolenia podczas wykładów oraz ćwiczeń (stacjonarnych lub online) zapoznają się m.in. z budową, sposobami oznaczania, doboru oraz zastosowaniem kabli i przewodów, a także z osprzętem elektroinstalacyjnym, osprzętem modułowym łączeniowym i zabezpieczającym w instalacjach elektrycznych.

Uprawnienia gazowe Olsztyn Zdobądź uprawnienia gazowe

Oferujemy kursy na uprawnienia SEP w Grupie 3., które przeznaczone są dla osób zajmujących się obsługą, konserwacją, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji oraz sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz. Wśród takich urządzeń należy wymienić m.in. urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż 0,5 MPa i powyżej 0,5 MPa, urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa oraz turbiny gazowe. M

Mają Państwo pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl