Szkolenia, kurs SEP Ciechanów - zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Firma eMKa Szkolenia oferuje profesjonalne kursy wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru w zakresie tzw. uprawnień SEP:

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Oferujemy ponadto:

  • praktyczne szkolenia pomiarowe
  • kursy elektryka-montażysty dla początkujących
  • seminaria dokształcające

Firma eMKa Szkolenia współpracuje z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, a także z wyspecjalizowaną kadrą - doświadczonymi wykładowcami oraz instruktorami.

Mapa Ciechanów

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenia dedykujemy zarówno ubiegającym się o uprawnienia po raz pierwszy, jak i osobom odnawiającym świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3. Kursy SEP na uprawnienia elektryczne, grzewcze bądź gazowe prowadzone przez eMKa Szkolenia odbywają się w kilku formach:

  • szkolenia stacjonarne otwarte w Ciechanowie i w innych polskich miastach, w których mogą brać udział pojedyncze osoby bądź niewielkie grupy
  • grupowe szkolenia stacjonarne zamknięte, realizowane na zlecenia firm (kursy i egzaminy odbywają się na terenie całego kraju)
  • otwarte szkolenia online w formie wideokonferencji - odbywają się codziennie, kończą egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3; forma ta dedykowana jest pojedynczym osobom lub niewielkim grupom
  • zamknięte szkolenia online w formie wideokonferencji – organizowane dla grup co najmniej 10-osobowych; odbywają się w terminie ustalonym z Klientem
  • szkolenia w formie samokształcenia, kończące się egzaminem online przed państwową komisją kwalifikacyjną w formie indywidualnego połączenia wideo (eMKa Szkolenia dostarcza kursantom materiały edukacyjne)

Szkolenie, kurs SEP w Ciechanowie Co musisz wiedzieć?

Oferujemy profesjonalne szkolenia ONLINE (wideokonferencje) oraz e-learning (samokształcenie) bazujące na udostępnionych przez firmę eMKa Szkolenia materiałach edukacyjnych (są to pliki elektroniczne oraz przygotowane przez naszych wykładowców filmy szkoleniowe). Prowadzimy również kursy stacjonarne w Ciechanowie, ściśle przestrzegając zaleceń GIS oraz MZ. W kursach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat. Uczestnicy, po zdaniu egzaminu, otrzymują od komisji kwalifikacyjnej państwowe imienne świadectwo kwalifikacji. Dokument ważny jest przez pięć lat.

Zgłoszenia na wybrany kurs przyjmujemy za pośrednictwem formularza na stronie www lub drogą mailową. Szczegóły dotyczące terminu oraz godziny szkolenia/egzaminu ustalane są indywidualnie z każdym uczestnikiem.

Po zdanym egzaminie kursant otrzymuje imienne świadectwo kwalifikacyjne (respektowane na terenie całej Polski i Unii Europejskiej).

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Ciechanowie?

Posiadanie uprawnień SEP bez wątpienia poprawia pozycję na rynku pracy. Dają one realną szansę na zatrudnienie w sektorze energetycznym (elektrycznym, grzewczym, gazowym), który dynamicznie się rozwija.

Terminarz szkoleń SEP Ciechanów

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Ciechanów w wersji online

Posiadamy w ofercie kursy elektroenergetyczne online w formie wideokonferencji. Są to interaktywne wykłady z możliwością zadawania pytań prowadzącemu. Swobodna konwersacja z wykładowcą i możliwość rozwiewania wątpliwości na bieżąco podczas spotkania online, to nie jedyna zaleta takiego rozwiązania. Oferujemy duży wybór terminów szkoleń (w dni robocze, jak i w soboty), które kończą się egzaminem na uprawnienia w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną.

Natomiast samokształcenie, czyli e-learning dedykowany jest przede wszystkim osobom ubiegającym się o odnowienie posiadanych już uprawnień elektroenergetycznych. Firma eMKa Szkolenia dostarcza kursantom materiały edukacyjne (pliki elektroniczne oraz filmy szkoleniowe), a uczestnicy przygotowują się do egzaminu online we własnym zakresie. Egzaminy w formie połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną odbywają się w dni robocze w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00 (trwają ok. 10 min./os).

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Ciechanów Sprawdź kalendarz szkoleń

Oferujemy również kursy na tzw. uprawnienia SEP do 1kV i powyżej. Są one niezbędne w pracy elektryka lub na podobnych stanowiskach. W kursach SEP Grupy 1 biorą udział osoby zajmujące się lub planujące pracę w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną, w tym m.in. urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego bądź elektrycznej sieci trakcyjnej.

Kursant po zdanym egzaminie otrzymuje imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja) lub świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór). Terminarz szkoleń udostępniliśmy na naszej stronie: www.uprawnienia1kv.pl/terminarz-i-cennik.html W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi Klienta eMKa Szkolenia.

Szkolenia energetyczne Bydgoszcz Fachowo i rzetelnie

eMKa Szkolenia posiada 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zawodowych. Zaufały nam setki firm. Specjalizujemy się w organizacji egzaminów państwowych wraz z przygotowującymi do nich kursami SEP w grupach G1, G2 i G3. Stała i zgodna z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki działalność naszej firmy, a także wysoka zdawalność egzaminów sprawiają, że od lat cieszymy się dużym zaufaniem Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami: www.uprawnienia1kv.pl/referencje.html

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Prowadzone przez naszą firmę kursy umożliwiają uzyskanie uprawnień koniecznych do wykonywania prac związanych z urządzeniami, instalacjami oraz sieciami elektroenergetycznymi. Nasi kursanci zdobywają gruntowną wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktycznych. Podczas kursu elektryka- montażysty, uczestnicy poznają m.in. budowę, sposoby oznaczania, doboru oraz zastosowanie kabli i przewodów, a także osprzęt elektroinstalacyjny, osprzęt modułowy łączeniowy i zabezpieczający w instalacjach elektrycznych.

Nasza firma współpracuje z komisją kwalifikacyjną powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, instruktorami z wieloletnim stażem oraz doświadczonymi wykładowcami.

Uprawnienia gazowe Bydgoszcz Zdobądź uprawnienia gazowe

Nasza firma prowadzi kursy na uprawnienia SEP w Grupie 3, dedykowane osobom zajmującym się obsługą, konserwacją, remontami, montażem i/lub pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, instalacji i sieci wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających gaz, takich jak urządzenia do produkcji paliw gazowych, generatory gazu, urządzenia do magazynowania paliw gazowych, sieci gazowe rozdzielcze o ciśnieniu nie wyższym niż i powyżej 0,5 MPa, urządzenie i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa i powyżej 5 kPa, przemysłowe odbiorniki paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW czy turbiny gazowe.

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl