Szkolenia, kurs SEP Poznań zdobądź praktyczną wiedzę i uprawnienia

Firma eMKa zajmuje się organizacją i realizacją kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe w obszarze tzw. uprawnień SEP. Oferujemy szeroki pakiet usług szkoleniowych dedykowany klientom indywidualnym oraz grupowym. Posiadamy w ofercie nowoczesne kursy wraz z egzaminami Eksploatacji i Dozoru, umożliwiające zdobycie uprawnień G1 (uprawnienia elektryczne do 1 kV lub powyżej), G2 (uprawnienia grzewcze – również dla palaczy CO) i G3 (uprawnienia gazowe).

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

(G1)

Kurs sep na uprawnienia elektryczne do 1KV lub powyżej

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

(G2)

Uprawnienia grzewcze - również dla palaczy CO

Uprawnienia gazowe

(G3)

Uprawnienia gazowe

Ponadto przeprowadzamy kursy elektryka-montażysty dla początkujących, profesjonalne szkolenia pomiarowe i seminaria dokształcające. Działamy we współpracy z najlepszymi specjalistami – z doświadczonymi wykładowcami, wykwalifikowanymi instruktorami, jak i z powołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki komisją kwalifikacyjną.

Mapa Poznań

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Szkolenie, kurs SEP z egzaminem na uprawnienia G1 (elektryczne), G2 (grzewcze/cieplne/energetyczne), G3 (gazowe G)

Nasi klienci mają do wyboru kilka różnych form kształcenia. Każda z nich jest w pełni nowoczesna i profesjonalnie przygotowana. Proponujemy m.in.:

 • szkolenia stacjonarne otwarte w Poznaniu i ponad 20 innych miastach w Polsce – dedykowane pojedynczym uczestnikom lub niewielkim grupom kursantów
 • szkolenia stacjonarne zamknięte dla grup 10-osobowych i większych – kursy tego typu są realizowane na indywidualne zlecenia firm (szkolenia oraz egzaminy odbywają się na terenie całego kraju)
 • szkolenia otwarte online, tzw. wideokonferencje prowadzone w cyklach trwających 3h; każdy kończy się egzaminami na uprawnienia G1, G2, G3 (formuła skierowana do pojedynczych osób lub niewielkich grup)
 • wideokonferencje, czyli zdalne szkolenia zamknięte online - przeprowadzane w wybranym przez klienta terminie; obejmują jedną lub wszystkie grupy uprawnień – G1, G2 i G3 (kursy skierowane do klientów grupowych)
 • kursy w formie samokształcenia - kursanci otrzymują od nas materiały szkoleniowe; kurs kończy się egzaminem online w formie połączenia wideo z państwową komisją kwalifikacyjną (indywidualnie)

W organizowanych przez eMKa Szkolenia kursach uczestniczą:

 • osoby ubiegające się o uprawnienia SEP pierwszy raz
 • klienci odnawiający świadectwa kwalifikacyjne G1, G2, G3

Szkolenie, kurs SEP w Poznaniu Co musisz wiedzieć?

Praktycznym i coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest uczestnictwo w szkoleniach ONLINE. Taką formę kursów (wideokonferencji) również znajdą Państwo w naszej ofercie. Wykłady prowadzą wykwalifikowani specjaliści z dziedziny elektroenergetyki. Mając dostęp do materiałów edukacyjnych (pliki elektroniczne, filmy szkoleniowe), kursanci mogą realizować szkolenie w formule e-learningu, czyli zdalnie – bez wychodzenia z domu.

Jednocześnie prowadzimy kursy na uprawnienia SEP stacjonarnie w Poznaniu. Wszystkie szkolenia oferowane przez naszą firmę przeznaczone są dla osób, które ukończyły 18 lat. Planują Państwo udział w takim szkoleniu? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej albo wysłać do nas wiadomość e-mail. Szczegóły kursu, w tym dokładny termin oraz godzinę szkolenia/egzaminu ustalamy indywidualnie z każdym uczestnikiem.

Kursant, który zdał egzamin otrzymuje państwowe imienne świadectwo kwalifikacji. Dokument ten respektowany jest na terenie całej Polski i w krajach Unii Europejskiej. Jego ważność wynosi pięć lat.

Dlaczego warto zainwestować w kurs w Poznaniu?

Przedsiębiorstwa działające w sektorze elektrycznym, grzewczym oraz gazowym wciąż poszukują wykwalifikowanych pracowników posiadających stosowne uprawnienia SEP, dlatego wiele osób decyduje się na kurs umożliwiający ich zdobycie. Otrzymanie państwowego imiennego świadectwa kwalifikacji otwiera przed nimi nowe możliwości rozwoju zawodowego.

Kursy firmy eMKa doskonale przygotowują do egzaminu. Obejmują zarówno wiedzę teoretyczną, jak i wiedzę praktyczną. Planują Państwo podjęcie pracy w branży elektroenergetycznej? Zachęcamy do zapoznania się z naszym pakietem szkoleń!

Terminarz szkoleń SEP Poznań

eMKa Szkolenia umożliwia uzyskanie świadectw
kwalifikacji w formie stacjonarnej oraz online.

Kursy energetyczne Poznań w wersji online

Korzystając z oferty firmy eMKa Szkolenia z łatwością dopasują Państwo rodzaj i formę kursu do swoich potrzeb. Oferujemy profesjonalne szkolenia stacjonarne, a także inne, interaktywne formy kształcenia, w tym e-learning.

Proponujemy kursy w kilku formułach.

Szkolenia online dają możliwość łączenia się kursantów i prowadzącego za pośrednictwem =nowoczesnego programu do przeprowadzania wideokonferencji.

Zalety tego rodzaju szkoleń:

 • realizowanie ćwiczeń grupowych w trybie zdalnym,
 • możliwość zadawania pytań prowadzącemu,
 • interaktywność kursu, jak i egzaminu, który odbywa się w formie indywidualnego połączenia wideo z komisją kwalifikacyjną
 • możliwość wygodnego uczestnictwa w kursie w dni robocze, a także w soboty.

Ciekawą opcją jest również e-learning, czyli samokształcenie. Szkolenia w tej formie kierujemy do osób chcących odnowić posiadane uprawnienia elektroenergetyczne.

Zalety e-learningu:

 • realizowanie szkolenia w dogodnym dla siebie momencie
 • my dostarczamy pakiet materiałów edukacyjnych, w tym filmy i pliki elektroniczne
 • egzamin online przed komisją kwalifikacyjną przeprowadzany indywidualnie we wcześniej ustalonym terminie (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-13:00 i 18:00-20:00; egzaminy trwają ok. 10 min./os)

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą eMKa Szkolenia, która dostępna jest na naszej stronie internetowej. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wolisz szkolenie SEP online? Chcesz zdać egzamin bez wychodzenia z domu?

Zapisz się na szkolenie on-line za pośrednictwem strony internetowej

Zapisz się na szkolenie
on-line za pośrednictwem
strony internetowej

Weź udział w szkoleniu bez wychodzenia z domu

Weź udział w szkoleniu
bez wychodzenia
z domu

Zdaj egzamin w bezpieczny sposób on-line

Zdaj egzamin
w bezpieczny
sposób on-line

Na wskazany adres e-mail wyślemy Ci certyfikat

Na wskazany adres
e-mail wyślemy
Ci certyfikat

Uprawnienia elektryka oraz pomiarowe Poznań Sprawdź kalendarz szkoleń

Od 15 lat specjalizujemy się w organizacji i przeprowadzaniu szkoleń z zakresu tzw. uprawnień SEP do 1kV i powyżej. Są one niezbędne do wykonywania pracy elektryka. W kursach SEP Grupa 1. biorą udział osoby zajmujące się lub planujące podjęcie pracy przy eksploatacji lub/i dozorze urządzeń, instalacji bądź sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną. Zapewniamy fachową obsługę, wysoką jakość kształcenia oraz dogodne formy szkoleń.

Czego dotyczą kursy SEP Grupa 1?

 • urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci elektroenergetycznej, - urządzeń, instalacji i sieci o napięciu nie wyższym niż 1 kV i/lub powyżej 1 kV
 • urządzeń elektrotermicznych, do elektrolizy, zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW
 • sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego
 • elektrycznej sieci trakcyjnej

Uczestnik kursy, który zdał egzamin otrzymuje dokument od komisji kwalifikacyjnej:

- imienne świadectwo kwalifikacyjne E1 (eksploatacja)

lub

- imienne świadectwo kwalifikacyjne D1 (dozór)

Szkolenia energetyczne Poznań Fachowo i rzetelnie

Firma eMKa Szkolenia cieszy się uznaniem na rynku kursów zawodowych. Wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, indywidualnemu podejściu do potrzeb klientów oraz wysoce wykwalifikowanym instruktorom i wykładowcom. Każdego roku szkolimy tysiące osób. Stale współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami w Polsce. Bezustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe kursy i seminaria dokształcające wymagane przez współczesnych pracodawców.

Realizujemy szkolenia pozwalające zdobyć uprawnienia w grupach G1, G2 i G3, a także organizujemy egzaminy państwowe. Ściśle przestrzegamy procedur, działamy zgodnie z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki działalnością. Co nas wyróżnia? Wysoka zdawalność egzaminów, doskonała jakość kształcenia oraz fachowe wsparcie merytoryczne.

Referencje udostępniliśmy na naszej stronie: www.uprawnienia1kv.pl/referencje.html

Szkolenia, kurs SEP do 1kV Wiedza i umiejętności praktyczne

Praca z urządzeniami, instalacjami i sieciami elektroenergetycznymi wymaga posiadania odpowiednich uprawnień SEP-owskich. Aby je zdobyć, konieczne jest uzyskanie pozytywnego wyniku egzaminu na uprawnienia elektryczne, grzewcze lub gazowe, który odbywa się przed komisją kwalifikacyjną. Podczas szkolenia kursant zdobywa szeroką wiedzę teoretyczną, a także niezbędne umiejętności praktyczne.

Obszary wiedzy przekazywanej kursantom przez instruktorów i wykładowców:

 • sposoby oznaczania, budowa, dobór oraz zastosowanie kabli i przewodów
 • osprzęt elektroinstalacyjny
 • osprzęt modułowy łączeniowy i zabezpieczający w instalacjach elektrycznych

Uprawnienia gazowe Poznań Zdobądź uprawnienia gazowe

Uprawnienia SEP w Grupie 3. są wysoce pożądane przez pracodawców działających w branży elektroenergetycznej. Szkolenia w tym zakresie przeznaczone są dla osób planujących pracę lub zajmujących się:

 • remontami
 • montażem
 • obsługą
 • konserwacją
 • pracami kontrolno-pomiarowymi w zakresie eksploatacji lub/i dozoru urządzeń, sieci wytwarzających i instalacji, przesyłających, przetwarzających i zużywających gaz

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl