Kursy i szkolenia na wózki widłowe

Wykonywanie różnych prac w poszczególnych firmach wymaga obsługi wózków widłowych. Dla wszystkich z Państwa, którzy chcieliby nabyć stosowne umiejętności oraz uprawnienia w tym zakresie, przygotowaliśmy szczególną ofertę szkoleniową

Nasza oferta

rozwoj kometencji osobistych

Dzięki naszym szkoleniom nauczysz się, że praca powinna przebiegać w spokojny sposób i nie warto ulegać emocjom w żadnym momencie. Kursy na operatora wózków jezdniowych muszą przygotować kandydata do pracy z dużymi tonażami. Wózek widłowy został stworzony z myślą o przewozie materiałów, których masa wynosi nawet kilkadziesiąt ton. Zawsze stawiamy bezpieczeństwo ludzi i mienia na pierwszym miejscu, dlatego szkolenia przeprowadzamy ze szczególnym naciskiem właśnie na te kwestie. Kurs na wózki widłowe jest inwestycją, która po prostu się opłaca. Oznacza to pozyskanie praktycznie nowego zawodu, a dodatkowo wynagrodzenie operatorów stoi na przyzwoitym poziomie. Operator wózków widłowych, zanim zdobędzie stosowne uprawnienia, przechodzi u nas odpowiedni egzamin.

Dlaczego my?

Jesteśmy profesjonalną jednostką, posiadającą programy zgodne z UDT, na podstawie których prowadzimy szkolenia i egzaminy. Nie musisz sprawdzać, jakie typy kursów na operatorów wózków jezdniowych znajdują się w naszej ofercie. Po prostu oferujemy wszystkie rodzaje szkoleń w tym zakresie. Co ważne operator wózków jezdniowych zdobywa uprawnienia nie na określony czas, ale bezterminowo. Oznacza to, że kurs na wózki widłowe nie musi być odnawiany, a prawo do ich obsługi przyznawane jest na zawsze. Dodatkowym atutem jest ważność takich uprawnień także za granicą. Ceny szkoleń oferowanych przez naszą firmę są bardzo atrakcyjne i z pewnością nie będą stanowiły dla Państwa znaczącego obciążenia.

Chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe? Zapisz się na kurs. Nie pożałujesz!

NOWOŚĆ!! Szkolenie przygotowujące do egzaminu przed komisją UDT!

Więcej informacji i katalog

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl