Specjalizujemy się w realizacji kursów i egzaminów w zakresie państwowych uprawnień:

box1  G1 - elektrycznych do 1 kV lub powyżej

box2  G2 - grzewczych - również dla palaczy C.O.

box3  G3 - gazowych

box4  Realizujemy również szkolenia z tematyki Pomiarów Elektrycznych dla osób początkujących. A osobom posiadającym wcześniej uprawnienia pomiarowe, dajemy możliwość odnowienia świadectwa.

Prowadzone przez nas spotkania zakończone są państwowymi egzaminami pozwalającymi uzyskać uprawnienia Eksploatacji (E), lub Dozoru (D) oraz wpisy pomiarowe.

Kursy odbywają się w największych miastach Polski.

Nasze szkolenia kierujemy zarówno do osób, które odnawiają świadectwa jak i tych, które uzyskują je po raz pierwszy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również kursy noperatorów wózków jezdniowych:

 - WJO I - wózki specjalizowane

 - WJO II - wózki podnośnikowe z wymianą butli gazowej

 - WJO III - wózki unoszące/naładowne

oraz podestów ruchomych IP.

Posiadamy akredytację UDT na prowadzenie takich kursów. Ten rodzaj kursów realizujemy tylko grupowo, na terenie zakładu pracy, który dysponuje odpowiednim rodzajem wózka.

Oprócz ww. spotkań prowadzimy również szkolenia z rozwoju kompetencji osobistych.

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach (pod nr ewid. 2.24/00199/2013) zapraszamy więc do współpracy Powiatowe Urzędy Pracy i inne jednostki budżetowe.

WARTOŚCI W eMKa Szkolenia!

  • Jesteśmy firmą z 11 letnim doświadczeniem na rynku szkoleń, której zaufały największe firmy w Polsce.
  • Działamy zgodnie z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki praz polskiego prawa – stale i nieprzerwanie, za co doceniają nas nasi Klienci
  • Specjalizujemy się w organizacji egzaminów państwowych wraz ze szkoleniami przygotowującymi do tychże egzaminów – kilka tysięcy przeszkolonych osób w każdym roku kalendarzowym oraz jeszcze większa ilość wydanych świadectw kwalifikacji jest dowodem na nasz profesjonalizm i zaufanie naszych Klientów
  • Komisja egzaminacyjna, z którą współpracujemy działa przy Stowarzyszeniu z ponad 90-letnim doświadczeniem i stabilnymi strukturami. Cechuje ją elastyczność, profesjonalizm oraz wysoka zdawalność osób podchodzących do egzaminów
  • Świadectwa Kwalifikacyjne z logo naszej komisji rozpoznawalne i respektowane na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej
  • Stawiamy na długoterminowe relacje z Klientami poprzez uważną obsługę klienta w, która w naszej firmie jest na najwyższym poziomie -  potwierdzają to nasze referencje.

Zapraszamy do współpracy!

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl