Szkolenia z rozwoju kompetencji osobistych

Chcesz podnieść kompetencje swoich pracowników? Jesteś zdania, że rozwój osobisty każdego z nich może ułatwić funkcjonowanie twojego przedsiębiorstwa jako kolektywu i zgranego zespołu? Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to trafiłeś we właściwe miejsce.
eMKa Szkolenia to firma proponująca swoim klientom szereg profesjonalnych usług, dzięki którym ty lub też twoi podwładni zdobędziecie nowe umiejętności i wspólnymi siłami usprawnicie biznes, który razem tworzycie. Szkolenia z rozwoju kompetencji osobistych obejmują kursy sep na uprawienia do 1KV lub powyżej, kursy gazowe i pomiary elektryczne, które kończą się państwowymi egzaminami kwalifikacyjnymi, a także szkolenia interpersonalne, realizowane przez sprawdzonych trenerów.
Wybierając tę ofertę możesz mieć pewność, że oddajesz się pod opiekę wyspecjalizowanej, solidnej, sumiennej i doświadczonej ekipy, która podchodzi do swojej pracy z pasją oraz z pełnym zaangażowaniem i dla której dobro klienta zawsze znajduje się na pierwszym miejscu.

O fachowości firmy świadczy m.in. fakt, że w zakresie uprawnień energetycznych grup G1,G2 i G3 współpracuje ona z komisją kwalifikacyjną powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, a warsztaty i egzaminy podlegają dodatkowo pod Urząd Dozoru Technicznego. Nie ma tutaj więc mowy o bylejakości i robieniu czegoś na pół gwizdka.

Szkolenia z rozwoju kompetencji osobistych prowadzone są rzetelnie, z pełnym profesjonalizmem i w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nabywanie nowych umiejętności wcale nie jest nudną koniecznością, lecz sprawia wszystkim przyjemność i daje wiele satysfakcji. O tym, że faktycznie tak jest, najlepiej i najdobitniej świadczą liczne pozytywne opinie tych, którzy mieli okazję skorzystać z oferowanych usług.
Niewątpliwą zaletą firmy eMKa Szkolenia jest także atrakcyjny cennik, którego oferta sprawia, że każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie, zależnie od indywidualnych potrzeb i oczekiwań, jak również charakteru prowadzonej przez siebie działalności. Kolejny plus to fakt, że zajęcia realizowane są w ciągu jednego dnia, co miesiąc i to aż w 21 jeden miastach w Polsce, a ich kalendarz jest na bieżąco aktualizowany, w związku z czym każdy z pewnością znajdzie idealnie pasujący mu termin.
Proponowany cennik zawiera oprócz tego interesujące rabaty, co jeszcze bardziej wyróżnia ofertę pod względem finansowym. Chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe i stawiasz na rozwój osobisty? Nie wahaj się i zrób to z eMKa Szkolenia. Nie pożałujesz!

Prowadzimy również szkolenia grupowe na terenie zakładu pracy. Informacji o organizacji szkoleń zakładowych udzielają nasi konsultanci pod numerami.

32 230 87 98..99   •   534 299 534   •   530 311 865 •   biuro@emkaszkolenia.pl